Trwa ładowanie...
dcofjmc

Fossil pokazał inteligentne zegarki zbudowane z Intelem

Intel i Fossil zaprezentowali nową linię inteligentnych zegarków. Linia Fossil Q to trzy rodzaje inteligentnych urządzeń: klasyczny zegarek rozbudowany o chip monitorujący aktywność użytkownika, smartwatch z Android Wear oraz opaski w wersji męskiej i damskiej. Za inteligentne funkcje zegarków odpowiadają podzespoły Intela. Urządzenia ze smartfonami łączą się poprzez Bluetooth i są kompatybilne z systemem Android od wersji 4.3, oraz iOS od wersji 8.2.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fossil pokazał inteligentne zegarki zbudowane z Intelem
(Materiały prasowe)
dcofjmc

Efekt współpracy obu firm to trzy urządzenia ubieralne z linii Q, zaprojektowane z myślą o użytkownikach o różnych potrzebach. Fossil Q Grant to połączenie klasycznego zegarka z nowoczesnymi technologiami. Akcesorium oferuje możliwość śledzenia aktywności fizycznej oraz odbierania powiadomień z aplikacji, które wybrał użytkownik. Model Fossil Q Founder, oprócz funkcji takich jak w modelu Q Grant, dodatkowo oferuje elektroniczny wyświetlacz.

Q Reveler to natomiast przeznaczona dla mężczyzn opaska monitorująca aktywność fizyczną. Jej damskim odpowiednikiem jest Q Dreamer. Do każdego modelu dołączona jest stacja do bezprzewodowego ładowania. Cała linia inteligentnych akcesoriów została zaprojektowana z wykorzystaniem technologii Intela. Nowe produkty Fossil są zgodne z aplikacjami fitness takimi jak: Google Fit, Health, UP by Jawbone oraz UA Record by Under Armour.

Zegarki i opaski trafiły do sprzedaży w USA 2. października. Są dostępne na stronie producenta, w sklepach stacjonarnych Fossil oraz u wybranych partnerów.

dcofjmc

Podziel się opinią

Share
dcofjmc
dcofjmc
Więcej tematów