CHIP
Internet
12-02-2016 (14:44)

Facebook wprowadza SMS-y w komunikatorze Messenger

Messenger już od dawna jest czymś więcej, niż komunikatorem internetowym. Obsługuje przelewy, płatności, zamawianie Ubera a nawet ma wkrótce działać jako cyfrowy asystent. Teraz Facebook testuje nową jego funkcję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Facebook wprowadza SMS-y w komunikatorze Messenger
(Facebook / David Marcus)

Facebook testuje dwie nowe funkcjonalności dla swojego komunikatora Messenger. Pierwszą jest obsługa wielu kont użytkownika, druga to integracja z operatorską usługą krótkich wiadomości tekstowych. Facebook chce, by wszystkie wiadomości tekstowe, a także wysyłane i odbierane SMS były dostępne w jednym, wygodnym miejscu.

SMS-y już kiedyś zagościły do Messengera, ale ich obsługę usunięto z uwagi na niskie zainteresowanie ze strony użytkowników. Dziś jednak Microsoft integruje Skype'a z SMS-ami na Windows, Apple swój komunikator na iOS i tak samo działa Google. Facebook wraca do tego pomysłu, chcąc zatrzymać ewentualny odpływ użytkowników do konkurencyjnych usług.

Czy podoba się wam taki pomysł? Czy chcielibyście, aby w jednym okien rozmowy wyświetlały się zarówno wiadomości pisane na komunikatorze, jak i SMSy? Napiszcie swoją opinię w komentarzu.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: **Porównanie rozmiarów Galaxy S7 z innymi smartfonami**

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.