Facebook pozwoli na bezpośrednie odpowiadanie na komentarze

Facebook pozwoli na bezpośrednie odpowiadanie na komentarze12.11.2012 14:00
Facebook pozwoli na bezpośrednie odpowiadanie na komentarze
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl

Ekipa Facebooka nie próżnuje. Wygląda na to, że największy serwis społecznościowy świata doczeka się wkrótce kilku – lepszych bądź gorszych – nowości. Według najświeższych doniesień, Zuckerberg i spółka udostępnią nam niebawem możliwość odpowiadania na komentarze innych użytkowników.

Póki co jest to niemożliwe –. dany komentarz możemy najwyżej polubić bądź odnieść się do niego wpisując w treść naszego wywodu imię i nazwisko jego autora. Wkrótce ma się to jednak zmienić. Jak w rozmowie z serwisem Mashable stwierdził jeden z pracowników Facebooka – twórcy serwisu sprawdzają obecnie możliwość wprowadzenia „oldskulowej” funkcji odpowiadania na cudze komentarze. I miło. Nie wiem jak wy, ale ja dość długo czekałem na wprowadzenie tego udogodnienia – wydaje mi się, że dobrze uzupełni obecny (w moim przekonaniu – niekompletny) system komentowania wpisów.

Ale to jeszcze nie wszystko –. poza komentarzami, ekipa Facebooka zastanawia się ponoć nad wprowadzeniem sygnałów dźwiękowych informujących nas o otrzymaniu nowego powiadomienia. I o ile pierwszy pomysł uważam za zupełnie dobry, rozsądny, o tyle drugi całkowicie nie przypadł mi do gustu. Zobaczcie sami.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)