Trwa ładowanie...

Facebook Messenger: na Euro2016 zagrasz w piłkę

Najpierw można było pograć w szachy, później porzucać piłką do kosza, a teraz w Facebook Messenger programiści pozwalają zagrać nam w piłkę nożną

Share
Facebook Messenger: na Euro2016 zagrasz w piłkę
d224p40

Żonglowanie piłka nożną, to trzecia z kolei ukryta gra, w jaką pozwala nam grać nam zagrać komunikator Facebooka. Jak aktywować nową rozrywkę? Wystarczy pobrać najświeższą wersje Messengera, otworzyć dowolną korespondencję, z listy emotikon wybrać piłkę i wysłać ją do znajomego. Później pozostaje nam już tylko kliknięcie w piłkę i można grać do woli.

(fot. WP.PL)
Źródło: (fot. WP.PL)

W brew przypuszczeniom zadaniem gracza nie będzie strzelenie jak największej liczby bramek. W nowej grze ukrytej w Facebook Messenger chodzi o jak najdłuższe utrzymanie piłki w powietrzu. Po kilku próbach wiemy jedno –. gra jest naprawdę trudna i wymaga od gracza niezłego refleksu.

d224p40

Wcześniej komunikator pozwalał nam na grę w szachy na pole b4 należy wpisać komendę @fbchess Pb4. Nie jest to najłatwiejsza forma prowadzenia rozgrywki. Na szczęście programiści umieścili pełną listę komend, które możemy odczytać po wpisaniu komendy @fbchess help.

(fot. WP.PL)
Źródło: (fot. WP.PL)

Druga gra, która została ukryta w aplikacji Messenger, to koszykówka. Jej uruchomienie jest analogiczne, jak w przypadku gry w piłkę nożną. Z listy emoji należy wybrać piłkę od kosza i należy wysłać ją znajomemu. Później klikamy na ikonę piłki i możemy już próbować grać. Podobnie, jak piłka nożna gra działa jedynie na urządzeniach mobilnych, zarówno z iOS, jak z Androidem. I podobnie, jak piłka nożna jest bardzo trudna.

d224p40

Podziel się opinią

Share
d224p40
d224p40
Więcej tematów