EX‑Z350 - nowy kompakt od Casio

EX-Z350 - nowy kompakt od Casio
Źródło zdjęć: © Casio

27.05.2010 14:49, aktual.: 27.05.2010 15:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Casio wprowadza na polski rynek nowy model aparatu z serii Exilim Zoom. EX-Z350 to kompakt o wadze standardowej tabliczki czekolady, który wyposażono m.in. w 27mm szerokokątny obiektyw.

EX-Z35. posiada 4-krotny zoom optyczny oraz 12.1 megapikselową matrycę, która pozwala wykonywać zdjęcia z wiernie odwzorowanymi detalami nawet niewielkich elementów. Nowość charakteryzuje się także 2.7-calowym, kolorowym wyświetlaczem LCD TFT.

Obraz
© (fot. Casio)

Casio Exilim EX-Z35. posiada również 23 tryby tematyczne Best Shot. Dzięki czemu, aparat, w zależności od wybranego trybu zastosuje optymalne ustawienia.

Model jest także wyposażony w funkcje, jak system wykrywania twarzy, elektroniczna stabilizacja obrazu (Anti Shake DSP) czy inteligentny autofocus. Dodatkowo wyposażono go w tryb Make-Up Mode umożliwiający retusz fotografii oraz tryb krajobrazu, który analizuje obraz i wzmacnia kolorystykę zdjęcia.

Kolejnym rozwiązaniem zastosowanym w EX-Z35. jest tryb Easy Mode, który dostosowuje ustawienia aparatu do warunków, ograniczając tym samym czynność fotografowania do naciśnięcia spustu migawki.

Kompakt waży 100. (bez baterii), a w największym miejscu ma grubość 18mm, przez co zmieści się niemal w każdej kieszeni, czy torebce.

Nowy Exilim będzie dostępny od połowy czerwca w pięciu wersjach kolorystycznych – srebrnej, czarnej, niebieskiej, amarantowej i różowej, w sugerowanej cenie 599 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)