Trwa ładowanie...

EUROWIZJA 2016 - gdzie transmisja na żywo w internecie? Tu zobaczysz Eurowizję online

Transmisja Eurowizji w internecie będzie oczywiście dostępna - jak zawsze na żywo. Oficjalna część rozpocznie się 12/05 o godzinie 21:00. Michał Szpak zaśpiewa jako drugi. Gdzie obejrzeć transmisję oprócz TVP?

Share
EUROWIZJA 2016 - gdzie transmisja na żywo w internecie? Tu zobaczysz Eurowizję online
Źródło: Materiały prasowe
d1un830

Organizatorzy pomyśleli o wszystkich tych, którzy nie mając telewizora, albo dostępu do niego chcą przeżywać emocje towarzyszące występom artystów podczas drugiego półfinału Konkursu Piosenki Eurowizja 2016. 12 maja wystąpi przedstawiciel Polski – Michał Szpak – zatem emocje będą tym większe. Podczas tego półfinału Polacy będą też mogli brać udział w głosowaniu. Również podczas finału w sobotę 14 maja 2016, dostępna będzie transmisja online na żywo.

Transmisję online w internecie można będzie śledzić na stronie eurovision.tv pod adresem http://www.eurovision.tv/page/webtv

Player pojawi się w momencie rozpoczęcia konkursu.

d1un830

Zmagania kandydatów będzie można śledzić także na oficjalnym kanale Eurowizji na YouTube. Transmisja online na żywo dostępna będzie pod adresem https://www.youtube.com/user/eurovision

Na stronie organizatora można również zapoznać się z propozycjami wykonawców, poczytać o historii Eurowizji, a także obejrzeć występy poszczególnych artystów (po ich występie na scenie). Na stronie nie ma możliwości oddania głosu –. głosowanie odbywa się wyłącznie telefonicznie.
Tegoroczny konkurs Eurowizji jest poniekąd wyjątkowy i z pewnością przejdzie do historii. Wszystko za sprawą Justina Timberlake, który wystąpi podczas finałowej gali. Jak mówią znawcy, to będzie występ na miarę gościnnych udziałów Céline Dion czy ABBY. Do tego, po raz pierwszy w historii Eurowizja będzie transmitowana w USA. Amerykańscy widzowie będą mogli oglądać zmagania europejskich wokalistów na kanale Logo Tv.

d1un830

Podziel się opinią

Share
d1un830
d1un830
Więcej tematów