Trwa ładowanie...

Elon Musk znowu rozbawia na Twitterze. Tym razem połączeniem Cybertruck i banana

Tweety założyciela Tesli i SpaceX zyskały niemałe grono wiernych fanów. Jego miłośnicy z wyczekiwaniem śledzą nowe posty, licząc, że i tym razem Musk zamieści coś godnego uwagi. W większości przypadków ekscentryzm i specyficzne poczucie humoru twórcy Cybertruck nie rozczarowują.
Share
Elon Musk i jego nietypowe poczucie humoru
Elon Musk i jego nietypowe poczucie humoruŹródło: flickr.com
d1nui23

W czwartek Elon Musk zamieścił na swoim Twitterze zdjęcie przedstawiające jego najnowszy projekt, czyli Cybertruck i przyklejonego do pojazdu banana. Wszystko opatrzył podpisem "Sztuka w ruchu".

Tweet bardzo szybko zyskał tysiące polubień i był chętnie udostępniany dalej. Post został jednak skasowany.

Bananowa sztuka nowoczesna

Elon Musk nie stał się nagłym fanem owoców na kółkach. Banan na jego aucie był odniesieniem do dzieła nazwanego "The Comedian", Maurizio Cattelan'a, które na początku listopada sprzedano w Miami za 120 tys. dolarów. Dzieło przedstawiało… prawdziwego badana, przymocowanego taśmą klejącą do ściany.

    Twitter
Źródło: Twitter, Fot: Elon Musk

Elon Musk nie komentuje sprawy z bananem

Zniknięcie tweeta z bananem wciąż pozostaje tajemnicą. Elon Musk nie odniósł się do całego zajścia. Może ostatecznie stwierdził, że nie jest miłośnikiem sztuki nowoczesnej, albo, że żółty kolor nie pasuje do całego designu Cybertruck.

d1nui23

Podziel się opinią

Share
d1nui23
d1nui23
Więcej tematów