Trwa ładowanie...

Elon Musk i jego najdziwniejsze tweety. Stały się inspiracją dla niecodziennego projektu

Elon Musk jest znany ze swojej aktywności na Twitterze. Miliarder nie raz wpadł w kłopoty przez swój bezpośredni język, a jego tweety miały być kontrolowane przez prawników. I chociaż jego aktywność w sieci wzbudza przede wszystkim kontrowersje, to potrafiła też zainspirować.

Share
Elon Musk i jego najdziwniejsze tweety. Stały się inspiracją dla niecodziennego projektu
Źródło: Materiały prasowe
d17tw14

Kanał Elona Muska na Twitterze rzadko jest nudny, o czym zresztą szef SpaceX wie doskonale, przyznając, że "zawsze szaleje". Swoją aktywnością dostarcza obserwującym go internautom rozrywki i okazji do wielu dyskusji. Tym razem stał się inspiracją dla niecodziennego projektu, który wystartował na Kickstarterze.

Artystka Salina Gomez, znana również jako Ill Ink, stworzyła 52-stronicową kolorowankę: The Illuminated Tweets of Elon Musk. Książka ma być wypełniona rysunkami bezpośrednio nawiązującymi do tweetów Muska od lipca 2016 do maja 2020.

d17tw14

Większość rysunków jest już skończona, jednak artystka zbiera fundusze na dokończenie prac oraz wydanie swojej książki. Gomez tłumaczy, że większość kolorowanek dostępnych na rynku jest nudna i skierowana przede wszystkim do kobiet. Jej ma być inna - nieco szalona i inspirująca, jak Musk. Znajdziemy w niej rysunki nawiązujące do nowych technologii, kosmosu i ekologii.

Zobacz też: US Navy odtajnia nagrania UFO i potwierdza ich autentyczność

Jeżeli spodobał wam się pomysł Gomez, możecie wesprzeć ją na Kickstarterze. Za 30 dolarów otrzymacie kolorowankę w rozmiarze 28 cm x 22 cm. Przekraczając kolejne progi wsparcia, można zgarnąć dodatkowo plakat lub bluzę ozdobioną rysunkiem artystki.

Artystka skupiła się na tym, by cała książka miała lekki charakter, pełna jest więc nawiązań do zabawnych tweetów i historii Muska. Trzeba przyznać, że 30 dolarów (ok. 117 zł) to jednak dosyć spora kwota za kolorowankę, nawet tak nietuzinkową.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Jeśli zdecydujecie się na wsparcie kampanii crowdfundingowej, przeczytaj zasady Kickstartera, aby zapoznać się ze swoimi prawami (w tym zasadami zwrotu pieniędzy lub ich braku) przed zakończeniem kampanii i po jej zakończeniu.

d17tw14

Podziel się opinią

Share
d17tw14
d17tw14
Więcej tematów