Trwa ładowanie...
d2ojv31

Elon Musk, CEO Tesli prosi Apple o naprawę "awetoekreqt"

Elon Musk po raz kolejny wykorzystał swoją ulubioną formę komunikowania się ze światem. Tym razem na Twitterze poprosił Apple o usunięcie problemów z autokorektą na iPhone. Zrobił to z poczuciem humoru.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elon Musk znowu ma problemy z iPhone.
Elon Musk znowu ma problemy z iPhone. (East News, Fot: AP/Associated Press/East News)
d2ojv31

CEO Tesli i SpaceX po raz kolejny "zaatakował" Apple. W serii postów opublikowanych na Twitterze upominał się o naprawienie autokorekty i narzekał na system iOS. Zrobił to oczywiście w swoim stylu, o czym świadczy zamieszczony w portalu mem.

Elon Musk niezadowolony z aktualizacji iOS

Wcześniej Elon Musk krytykował Apple za aktualizację iOS 13. W trakcie wystąpienia podczas konferencji Satellite 2020 przyznał: „mówiłem o tym, że technologia nie poprawia się automatycznie. Ludzie są przyzwyczajeni do tego, że telefon są coraz lepsze każdego roku. Jestem użytkownikiem iPhone'a, ale myślę, że niektóre z najnowszych aktualizacji oprogramowania nie były najlepsze". Dodał też, że aktualizacje zepsuły jego system wysyłania wiadomości e-mail.

Najnowsza aktualizacja iOS 13.4 wprowadza nowe naklejki Memoji i dodaje możliwość udostępniania folderów na iCloud Drive z aplikacji Pliki. Zawiera również poprawki błędów i udoskonalenia. Jak widać, nie u wszystkich użytkowników iPhone działa poprawnie.

d2ojv31

Podziel się opinią

Share

d2ojv31

d2ojv31
Więcej tematów