mysz
06-11-2008 (17:33)

Elektryczna pułapka na harcujące myszy

Jeśli kiedykolwiek mieliście problemy z gryzoniami być może zainteresuje was elektryczna pułapka na myszy, która skutecznie rozprawi się z tymi szkodnikami...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elektryczna pułapka na harcujące myszy
(victorpest.com)

Znane jest powiedzenie – gdy kota nie ma, myszy harcują. Jeśli kiedykolwiek mieliście problemy z gryzoniami być może zainteresuje was elektryczna pułapka na myszy – Victor® Multi Kill™ Electronic Mouse Trap , która skutecznie rozprawi się z tymi szkodnikami.

Producent zapewnia 100. skuteczności oraz to, że myszy zabijane będą szybko i w sposób humanitarny. Urządzenie zasilane jest bateriami. Posiada specjalnie zaprojektowany tunel oraz mechanizm dezaktywującemu pułapkę w przypadku otwarcia pokrywy, dzięki czemu jest bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych. Zasada jego działania jest bardzo prosta – szkodnik wchodząc w do komory zawierającej ukryte elektrody zamyka obwód elektryczny, w wyniku czego następuje śmiertelne porażenie. Mysz zostaje zabita w czasie niespełna 3 sekund po czym trafia do specjalnego pojemnika, który pomieści nawet 10 gryzoni.

Zobacz materiał wideo...

Elektryczna pułapka na myszy _ Victor® Multi Kill™ Electronic Mouse Trap _ może być dobrym rozwiązaniem dla osób, które ze względu na uczulenie nie mogą posiadać kota. Cena: 99,99 dolarów .

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.