ycipk-2mdxtd

Electronic Arts zwariowało?

Wydawnictwo Electronic Arts ostatnimi laty nie cieszyło się zbyt dobrą opinią wśród graczy. Ale tworzona przez nie usługa dla posiadaczy Xboxa One zapowiada się coraz lepiej i lepiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Electronic Arts zwariowało?
(chip.pl)
ycipk-2mdxtd

Electronic Arts niedawno zapowiedziało nową usługę abonamentową dla użytkowników Xboxa One. Za 4,99 dolara miesięcznie lub 29,99 dolara rocznie zyska się nieograniczony dostęp do wybranych gier Electronic Arts. Usługa aktualnie jest w facie beta-testów, a dostępne w niej gry to FIFA 14, Madden NFL 25, Peggle 2 i Battlefield 4. Wkrótce ma się pojawić więcej tytułów.

Teraz Electronic Arts ogłasza kolejną cechę swojego nowego serwisu: gry, które zostaną do niego dodane, już nigdy nie zostaną usunięte. Oznacza to, że podczas trwania abonamentu nie okaże się, że nagle dla jednego z udostępnionych tytułów kończy się promocja.

Electronic Arts dodaje też, że nie zabraknie w tej usłudze czołowych, wysokobudżetowych gier. Pozostaje trzymać za słowo i czekać na jego polską premierę, która, miejmy nadzieję, zbiegnie się z polską premierą Xboxa One.

ycipk-2mdxtd

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: John McAfee: nie używajcie smartfonów!

Polub WP Tech
ycipk-2mdxtd
ycipk-2mdxtd
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2mdxtd