Trwa ładowanie...
d15fitp
słuchawki

Ekskluzywne i drogie słuchawki audiofilskie HiFiMAN HE-500 i HE-300

HiFiMAN wprowadza na europejski rynek dwa nowe produkty: Słuchawki HiFiMAN HE-300 - pierwsze w historii firmy klasyczne słuchawki dynamiczne; oraz HiFiMAN HE-500 - jedyne w swoim rodzaju, magnetostatyczne słuchawki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ekskluzywne i drogie słuchawki audiofilskie HiFiMAN HE-500 i HE-300
(Materiały prasowe)
d15fitp

HiFiMAN HE-500
HE-500 to pierwszy model HiFiMANa, który nie wymaga wzmacniacza o dużej mocy. Jest zdolny do współpracy nawet z wyższymi modelami amplitunerów kina domowego. Jakość dźwięku HE-500 to efekt mieszanki, która łączy w sobie szerokie pasmo przenoszenia, potężną dynamikę i rozdzielczość dźwięku. Wielkość, siła odwzorowanych instrumentów i wokali, rozmach akustyki zbliża słuchawki HiFiMANa do kolumn stereo. Z kolei rozdzielczość dźwięku, prezentacja basu i balans tonalny pozwalają na skuteczne konkurowanie HE-500 z klasycznymi hi-endowymi zestawami. Za tę przyjemność zmuszeni będziemy zapłacić 3.799 PLN.

*HiFiMan *
HiFiMan to legendarna na terenie USA audiofilska marka, której właścicielem jest przedsiębiorstwo Head Direct z siedzibą w Nowym Jorku. Od kilku lat firma sukcesywnie wprowadza na rynek i popularyzuje alternatywny typ słuchawek określanych jako ortodynamiczne lub planarne.

Zlecenia naprawy i serwisu sprzętu RTV

d15fitp

Podziel się opinią

Share
d15fitp
d15fitp
Więcej tematów