wp
Gadżety
31-01-2013 (14:03)

EasyWring - nowe mopy obrotowe w ofercie Viledy

Na rynku pojawiły się systemy z sitem obrotowym Viledy EasyWring, dzięki którym mop sam się wyżyma.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
EasyWring - nowe mopy obrotowe w ofercie Viledy
(Materiały prasowe)

Odkąd na rynku pojawiły się wiadra wyposażone w nakładkę wyżymającą, mycie podłogi stało się zdecydowanie mniej praco- i czasochłonne. Odsączenie wody z mopa wymagało jednak użycia siły. Vileda proponuje inne rozwiązanie.

Systemy EasyWring Viledy to zestawy wyposażone w mop oraz wiadro z sitem obrotowym i przyciskiem uruchamiającym wyżymanie. Po zanurzeniu końcówki mopa w wodzie, umieszczamy ją w wyciskaczu. Mechanizm uruchamiamy poprzez wciśnięcie pedału przy wiadrze. Jednokrotny nacisk generuje pierwszy stopień wyżęcia mopa. Jeżeli zmywamy podłogę drewnianą zaleca się kilkakrotne wciśnięcie pedału, aby lepiej odsączyć wodę. Aby zapobiec złamaniu, przycisk wzmocniono włóknem węglowym.

wp

Zobacz: Jaki wybrać i kupić depilator?

EasyWring&Clean to system obrotowy w wersji z mopem sznurkowym. Dzięki trójkątnej końcówce mopa możliwe jest dotarcie do kątów, a ruchome złącze drążka pozwala usunąć kurz z trudno dostępnych miejsc, np. spod mebli. Mop wykonany jest z chłonnych, ultracieńkich włókien. Nakładkę można prać w pralce, w temperaturze 60°C.

Zestaw EasyWring UltraMat tworzą: wiadro z systemem obrotowego sita i płaski mop UltraMax. Końcówka mopa składa się w połowie.

Informacje o produktach:
EasyWring & Clean - cena zestawu: 190-200 zł
EasyWring UltraMat - cena zestawu: 199-220 zł

wp

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Polub WP Tech
wp
wp
wp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.