Trwa ładowanie...
d4fskwp
CHIP

EA zapowiada Darmowe Weekendy z grami

Electronic Arts usilnie stara się odbudować swoją reputację. Najpierw postanowiło rozdawać co miesiąc jedną ze swoich gier, a teraz ogłosiło, że graczy czekają kolejne atrakcje.
Share
EA zapowiada Darmowe Weekendy z grami
Źródło: chip.pl
d4fskwp

O ile w przypadku darmowych, miesięcznych tytułów spodziewać się możemy raczej starszych produkcji (mieliśmy już Dead Space, Battlefielda 3 i Peggle), tak w przypadku akcji Game Time powinniśmy wypatrywać świeżynek.

EA ogłosiło, że co pewien czas (niekoniecznie w każdy weekend) gracze, którzy zalogują się na Origin i klikną zakładkę "Darmowe Gry" będą mogli pobrać pełną wersję danego tytułu, a następnie grać w nią przez określony czas. Na pierwszy ogień idzie strzelanka nowej generacji z mechami w tle, czyli Titanfall. Będziecie mogli pobrać ją jeszcze dzisiaj lub jutro z samego rana. Pamiętajcie jednak, że od momentu pobrania gry macie 48 godzin na zabawę - zegar nie zatrzymuje się, gdy odejdziecie od komputera. Jeśli gra wam się spodoba, będziecie mogli ją zakupić, a progres z rozgrywki zostanie kontynuowany.

Inicjatywa fajna, zwłaszcza, że teraz niewiele nowych gier oferuje wersje demonstracyjne, a tu otrzymujemy tak naprawdę pełną wersję, tylko z limitowanym czasem.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: EA zapowiada Darmowe Weekendy z grami

d4fskwp

Podziel się opinią

Share
d4fskwp
d4fskwp
Więcej tematów