Dzień Bezpiecznego Internetu: Google rozdaje darmowe 2 GB na dane w Google Drive

9 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. Rok temu Google z tej okazji postanowił zrobić miły prezent swoim użytkownikom. Na dokładnie ten sam krok zdecydował się i tym razem. Wiele wskazuje na to, że będzie tak się działo także za rok i w następnych latach. Owym prezentem są darmowe 2 GB przestrzeni w popularnej usłudze chmurowej Google Drive (Dysk Google), coraz bardziej popularnej także w Polsce. Podpowiadamy, co nalezy zrobić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzień Bezpiecznego Internetu: Google rozdaje darmowe 2 GB na dane w Google Drive
(Materiały prasowe)

Przestrzeń na dane to cenna rzecz. Aby zwiększyć pojemność chmury Google'a o 2 GB, należy wejść na stronę zarządzania ustawieniami bezpieczeństwa konta Google - https://myaccount.google.com/ - i przeprowadzić rutynową kontrolę bezpieczeństwa swojego konta. W boksie "Logowanie i bezpieczeństwo" znajduje się sekcja "Sprawdzanie zabezpieczeń". Klikamy na "Rozpocznij".

(fot. WP / Google)
Podziel się

Po potwierdzeniu hasła do konta Google, zostaniemy przekierowani na stronę informacji o odzyskiwaniu konta. Jeśli do tej pory nie podaliście numeru telefonu celem dodatkowej weryfikacji, nie musicie tego robić. Wystarczy kliknąć "Gotowe" lub "Pomiń". Po przejrzeniu ostatnich aktywności na koncie, zweryfikowaniu podłączonych urządzeń i uprawnień dla konta. Po zapoznaniu się z tymi informacjami, dokonaniu ewentualnych zmian, wyświetli nam się następujący komunikat:

(fot. WP / Google)
Podziel się

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2016 dodaliśmy na Twoim koncie Google 2 GB bezpłatnego miejsca na Dysku za sprawdzenie zabezpieczeń.

To wszystko! Konto Google Drive zostało powiększone o dodatkowe, darmowe 2 GB.

SŁK-Wirtualna Polska

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.