DXG‑321 - cyfrowa kamera 3D

DXG-321 - cyfrowa kamera 3D
Źródło zdjęć: © IDG.pl

15.04.2010 09:00, aktual.: 15.04.2010 09:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma DXG zaprezentowała nową cyfrową kamerę noszącą oznaczenie DXG-321. Urządzenie, co interesujące, potrafi nagrywać trójwymiarowe filmy.

Cyfrowa kamera DXG-32. korzysta z systemu składającego się z dwóch położonych obok siebie obiektywów, dzięki którym potrafi nagrywać dwuwymiarowe i trójwymiarowe filmy VGA (są one zapisywane na kartach pamięci SD). Urządzenie oferuje ponadto odchylany i obracany 3,2-calowy wyświetlacz LCD oraz możliwość wykonywania trójwymiarowych zdjęć w rozdzielczości 5 milionów pikseli.

Obraz
© "Trójwymiarowa" kamera DXG-32. (fot. IDG.pl)

Użytkownik może też skorzystać z dołączanego do zestawu 7-calowego wyświetlacza (80. x 480 pikseli), który pozwala na oglądanie trójwymiarowych treści bez potrzeby ubierania na nos niewygodnych okularów. Dodatek ten posiada ułatwiający obsługę pilot zdalnego sterowania oraz slot kart SD.
"Trójwymiarowa" kamera DXG-321 pojawi się w sprzedaży w czerwcu w cenie 600 USD. Z nieoficjalnych informacji wynika, że może także być dostarczana jako interesujący dodatek do telewizorów 3D. Pod koniec tego roku natomiast producent urządzenia zamierza wprowadzić na rynek modele pozwalające na rejestrowanie obrazu 3D w jakości HD.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)