Trwa ładowanie...
dya5j46

Dwa routery i karta sieciowa w standardzie 802.11ac

W ofercie TP-Link znajdziemy trzy nowe urządzenia zgodne z najnowszym standardem transmisji bezprzewodowej 802.11ac - router z wbudowanym modem ADSL2+ Archer D7, router Archer C2 oraz dwupasmową kartę bezprzewodową Archer T4U, wykorzystującą interfejs USB 3.0.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dwa routery i karta sieciowa w standardzie 802.11ac
(Materiały prasowe)
dya5j46

Spośród nowo zaprezentowanych produktów uwagę należy zwrócić na model Archer D7. który wyróżnia się szeroką funkcjonalnością. Urządzenie wyposażone jest m.in. w wbudowany modem ADSL2+, dwa moduły radiowe pracujące w zakresie 2,4 oraz 5 GHz, cztery gigabitowe porty LAN, trzy dwupasmowe anteny o wysokim uzysku oraz dwa porty USB. Taka konfiguracja, w połączeniu z wsparciem dla standardu 802.11ac, umożliwia zestawienie szybkiej sieci bezprzewodowej umożliwiającej przesyłanie danych z sumaryczną prędkością do 1750 Mb/s.

Router wyposażony jest w uniwersalny port LAN/WAN, co pozwala użytkownikom na korzystanie z różnorodnych łącz internetowych, takich jak łącza ADSL, modem kablowy lub modem światłowodowy. Dodatkowym atutem D7 są dwa porty USB 2.0. za pomocą których udostępnimy w sieci drukarkę i zasoby zapisane na zewnętrznej pamięci masowej. Archer D7 oferuje także dostęp do wielu przydatnych funkcji i opcji, w tym automatycznego wykrywania prawidłowego typu połączenia, tworzenia sieci bezprzewodowej dla gości, serwera FTP oraz serwera druku. Urządzenie jest również zgodne z najnowszym protokołem IPv6.

Cena: 600 zł.

dya5j46

Kolejna propozycja TP-LINK to Archer C2 –. uniwersalny router, który umożliwia jednoczesne zestawienie dwóch sieci bezprzewodowych pracujących w pasmach 2,4 oraz 5 GHz. Rozwiązanie takie, w połączeniu z wsparciem dla standardu 802.11ac, pozwala na zbudowanie szybkiej sieci Wi-Fi w domu lub małym biurze. Łączna przepustowość Archer C2 oferowana w trybie bezprzewodowym to 733 Mb/s. Ponadto router wyposażony jest również w pięć gigabitowych portów Ethernet (cztery LAN oraz jeden WAN).

Dodatkowym plusem Archer C2 jest port USB, umożliwiający podłączenie i udostępnienie w sieci lokalnej drukarki lub plików zapisanych na zewnętrznej pamięci masowej. W przypadku sieci biurowych bardzo przydatna okaże się funkcja Guest Network. Pozwala ona na proste i szybkie utworzenie wyodrębnionej sieci bezprzewodowej dla gości, bez udzielania im dostępu do zasobów lokalnych.

Cena: 270 zł.

Ostatnią z nowości TP-LINK, debiutujących na polskim rynku, jest bezprzewodowa karta sieciowa Archer T4. z interfejsem USB 3.0. Model ten, podobnie jak routery D7 i C2, oferuje zgodność ze standardem 802.11ac oraz umożliwia przesyłanie danych w dwóch pasmach – 2,4 oraz 5 GHz. w celu ewentualnej poprawy jakości połączenia bezprzewodowego.

dya5j46

Cena: 200 zł.

Laptopy w atrakcyjnych cenach! Kliknij i znajdź najlepszą ofertę!

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


dya5j46

dya5j46
dya5j46