Trwa ładowanie...
d1816dx

Dwa nowe i tanie tablety Acer Iconia

Acer zaprezentował dwa nowe tablety. Pierwszy z nich - Acer Iconia Tab 7 jest wyposażony w funkcje głosowe i łączność 3G, co stanowi połączenie dwóch najczęściej używanych urządzeń elektronicznych - telefonu i tabletu. Drugi model - Acer Iconia One 7 - to 7-calowy tablet przeznaczony dla użytkowników szukających mobilnego centrum rozrywki.
Share
Dwa nowe i tanie tablety Acer Iconia
Źródło: Materiały prasowe
d1816dx

Acer Iconia Tab 7

Acer Iconia Tab 7 ma grubość 0,8. cm, przy szerokości 11,6 cm i wadze 298 gr. Wyposażono go w ekran IPS o przekątnej 7 cali, wyświetlający obraz w rozdzielczości 1280x800. Sercem tabletu jest czterordzeniowy procesor, a na wyposażeniu znajdują się dwie kamery wideo. Urządzenie działa pod kontrolą systemu Android 4.4 (Kit Kat).

Acer Iconia Tab 7 wyposażono także w gniazda kart MicroSD, co pozwoli przechowywać jeszcze więcej danych. Użytkownicy mogą również skorzystać z usługi AcerCloud pozwalającej wygodnie udostępniać filmy, zdjęcia, muzykę i dokumenty na kilku urządzeniach.

d1816dx

Ceny:
Od 649 zł do 750 zł.

*Acer Iconia One 7 *

Acer Iconia One 7 wyposażony jest w procesor Intel Atom Z2560. 7-calowy ekran IPS o rozdzielczość 1280x800 pikseli, a także baterię, która ma zapewnić do 7 godzin pracy. Urządzenie działa na systemie Android 4.2 (Jelly Bean) z możliwością ulepszenia do Android 4.4 (Kitkat). Tablet wyposażono w przedni i tylny aparat, oraz dwa głośniki i gniazdo kart MicroSD., Użytkownicy mogą również skorzystać z usługi AcerCloud pozwalającej udostępniać filmy, zdjęcia, muzykę i dokumenty na kilku urządzeniach.

 (fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

Acer Iconia One 7 dostępny jest w wielu kolorach przygotowanych z myślą o zróżnicowanych gustach użytkowników.

Cena: *
*
Od 399 zł.

Największy wybór tabletów w najniższych cenach! Kliknij i sprawdź oferty!

d1816dx

Podziel się opinią

Share
d1816dx
d1816dx
Więcej tematów