DVD zamiast drukarki w promocjach "neostrady tp"

DVD zamiast drukarki w promocjach "neostrady tp"

12.11.2009 22:23, aktual.: 13.11.2009 10:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do neostrady tp w SuperInternet z dwuletnimi umowami nie będą już dodawane drukarki. W zamian Telekomunikacja Polska zaoferuje odtwarzacze DVD za złotówkę.

Szerzej o promocji _ SuperInternet _ pisaliśmy w tej wiadomości.

TP będzie dodawała odtwarzacz Samsunga, model DVD-P191. Urządzenie w najpopularniejszych sklepach internetowych kosztuje około 135-140 zł.

_ Zdaję sobie sprawę, że wielu z Was bardziej zadowoliłaby obniżka ceny neo, ale trzeba na to jeszcze chwilę poczekać. Liczymy, że dzięki porozumieniu z UKE i zmianie zasady obliczania stawek hurtowych BSA, będzie to możliwe w najbliższych miesiącach _ - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Przypomnijmy, że pod koniec października przedstawiciele TP mówili, że możliwa jest obniżka cen najpopularniejszych prędkości _ neostrady tp _ nawet o jedną czwartą, ale dopiero za pół roku.

Jabczyński na blogu dodaje, że cały czas trwają prace nad umożliwieniem przejścia na wyższe prędkości _ neostrady tp _ pomiędzy różnymi promocjami, jednak ze względów prawno-technicznych nie jest to tak proste, jak wcześniej myślano.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także