Trwa ładowanie...

Duże zmiany w Outlooku

Microsoft konsekwentnie unowocześnia swoją usługę pocztową, co rusz dodając do niej nowe funkcje. Na początku przyszłego roku pojawią się kolejne nowości, i to zarówno dla konsumenckiego, jak i biznesowego webmaila.

Share
Duże zmiany w Outlooku
Źródło: taniho - Fotolia.com
d8w3ndg

Microsoft właśnie zapowiedział dwie nowości, jakie czekają na użytkowników webowej wersji Outlooka. Pierwszą z nich jest inteligentna książka adresowa, która będzie pilnować, czy dany mail jest wysyłany do właściwej osoby. Jeżeli system wykryje literówkę lub adresata, który najprawdopodobniej został wstawiony przez pomyłkę, ostrzeże nas o tym. Będzie też proponował adresatów, jeżeli ci z dużym prawdopodobieństwem powinni być częścią danej korespondencji.

Druga funkcja to automatyczne wykrywanie wydarzeń w mailu z możliwością dodania ich do kalendarza. Przykładowo, jeżeli dostaniemy pocztą bilet na samolot, Outlook zasugeruje dodanie szczegółów na temat lotu do swojego kalendarza.

d8w3ndg

Zmiany zostaną wprowadzone na początku przyszłego roku. Po webmailu, uaktualnione zostaną aplikacje na iOS-a i Androida.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Nowe akumulatory Sony są wydajniejsze

d8w3ndg

Podziel się opinią

Share
d8w3ndg
d8w3ndg
Więcej tematów