Trwa ładowanie...
dyptv1y
Wiadomości

Durabook S15H - nowa generacja odpornego laptopa

W kwietniu do sprzedaży wejdzie odświeżoną wersja notebooka Durabook S15 oznaczonego tym razem literą H. Durabook to seria notebooków o wzmocnionej obudowie wykonanej ze stopu magnezu. Czyni je to niespotykanie odpornymi na uszkodzenia mechaniczne, upadki oraz wibracje. Producent wyposażył je też w odporną na zachlapania klawiaturę. Poza wytrzymałością notebooki z tej serii wyróżnia coraz rzadziej spotykany w produktach konkurencji port RS-232.
Share
Durabook S15H - nowa generacja odpornego laptopa
Źródło: Materiały prasowe
dyptv1y

Najważniejszą nowość stanowi obecność chipsetu Intel HM86. dzięki czemu konstrukcja jest kompatybilna z procesorami Intel Core IV generacji. Notebook został wyposażony w matrycę o rozdzielczości Full HD 1920x1080. Inne istotne zmiany to zamiana portu VGA na HDMI oraz upgrade portów USB do standardu 3.0. Dzięki energooszczędności procesorów z rodziny Haswell producent deklaruje ponadto wydłużenie czasu pracy na baterii do 7 godzin.

W Polsce Durabook S15. będzie dostępny w dwóch konfiguracjach: podstawowej z matrycą Full HD i procesorem Intel Core i5-4300M oraz ekonomicznej z matrycą HD i procesorem Intel Pentium 3550M.

Ceny zaczynają się od 5400 zł.

Największy wybór laptopów w świetnych cenach! Kliknij i się przekonaj!

dyptv1y

Podziel się opinią

Share
dyptv1y
dyptv1y
Więcej tematów