Drukarnia internetowa Viperprint obchodzi swoje dwudziestolecie!

Drukarnia internetowa Viperprint obchodzi swoje dwudziestolecie!22.02.2022 11:37
Źródło zdjęć: © materiały partnera
Artykuł sponsorowany

Dwadzieścia lat temu dostęp do internetu i technologii nie był tak powszechny, a to właśnie wtedy swoje pierwsze kroki stawiała pionierska drukarnia, która jako jedna z pierwszych umożliwiała składanie zamówień za pośrednictwem sieci. Nie było to łatwe, ale pozwoliło umocnić pozycję na rynku i zdobyć zaufanie wielu klientów. Czemu jeszcze zawdzięczają swój sukces?

Z pasji do druku!

Rynek druku przeniósł się do internetu na początku XXI wieku i zadomowił się w nim na dobre. Wówczas Viperprint postanowiło podjąć wyzwanie i spróbować dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Dziś na stronie wystarczy parę kliknięć, aby złożyć zamówienie, opłacić je i zacząć oczekiwać na kuriera z przesyłką, jednak na początku 2000 roku cały proces był nieco bardziej skomplikowany i utrudniony.

Zamówienia do jednej z pierwszych drukarni internetowych – Viperprint, wpływały za pomocą pobranego i wydrukowanego formularza, w którym krzyżykami zaznaczano, na jaki produkt składa się zamówienie i na jaki adres ma zostać ono wysłane. Tak wypełniony dokument wysyłało się faksem. Większość plików była dostarczana do Klientów za pomocą maila, ale zdarzały się przypadki, kiedy nośnikiem były płyty CD.

Od tamtej pory dzięki ciągłemu rozwojowi technologii i internetu, do drukarni internetowej spływa coraz więcej zamówień od zadowolonych Klientów z różnych zakątków Polski. Wystarczy, że złożysz zlecenie online za pomocą kilku kliknięć, bez wychodzenia z domu i dzwonienia do siedziby drukarni. Uprościliśmy cały proces, abyś szybko i łatwo złożył zamówienie na produkt, który może przyjść do Ciebie po 24 godzinach.

Oferta ulega ciągłemu rozbudowywaniu, a jakość druku jest stale na najwyższym poziomie, dzięki inwestowaniu w profesjonalne urządzenia do produkcji materiałów reklamowych. Najważniejszą maszyną jest HEIDELBERG Speedmaster XL 105, która służy do druku offsetowego i posiada specjalny system farb UV LED, zapewniający pełną intensywność barw i wytrzymałość druku. Dodatkowym atutem jest automatyczny system kontroli barwy, pozwalający na wysoką powtarzalność drukowanych arkuszy.

To nie jedyna maszyna, która sprawia, że Klienci Viperprint są zachwyceni wyraźnością i intensywnością druku. Odpowiedzialna za sukces jest także nowoczesna RYOBI 928 A+, która pozwala drukować na wielu, różnorodnych podłożach offsetowych. Ale to nie wszystko! Pierwsze skrzypce gra HP INDIGO 12000, która drukuje w technologii offsetu cyfrowego od 1 sztuki. Dlaczego jest to tak niesamowite? Ponieważ w technologiach offsetowych taka opcja nie jest niestety dostępna. Ta maszyna jest wyjątkowa jeszcze z jednego powodu – obsługuje druk na różnych podłożach tj. podłoża ozdobne, syntetyczne, kartony i kredy. To dzięki tym wszystkim maszynom Viperprint jest w stanie zaoferować szeroki wachlarz możliwości i nie przestaje zaskakiwać Klientów swoją wielką dbałością o nawet najmniejsze detale!

Każdy Klient jest na wagę złota

Najważniejszą zasadą, jaką się kieruje Viperprint, jest ciągłe dbanie o każdego Klienta i dokładanie starań, aby każde zamówienie było wydrukowane i wykonane w najwyższym standardzie. Są to żelazne zasady, które istnieją od samego początku i pomogły zdobyć zaufanie wielu firm, jak i klientów detalicznych, którzy z chęcią zlecają nam wykonanie kolejnych produktów.

Te dwadzieścia lat pozwoliły na rozpostarcie skrzydeł i stworzenie drukarni internetowej o solidnych podstawach. Każdy Klient traktowany jest w sposób podmiotowy i indywidualny, dlatego nie musisz posiadać firmy, aby móc u nas zamówić. Bardzo cenimy sobie wszystkich Klientów detalicznych, stąd oferujemy możliwość zamówienia produktu już od jednej sztuki. Dzięki temu możesz sprawdzić, czy nasze usługi spełniają wszystkie Twoje wymogi. Uszanowanie czasu Klienta jest niezwykle ważne, dlatego możesz wybrać wysyłkę ekspresową, która zostanie nadana do Ciebie jeszcze tego samego dnia!

Bezpieczeństwo jest jedną z najważniejszych rzeczy, dlatego płatność jest dokonywana za pomocą systemu PayU, który chroni wszystkich Klientów i ich finanse przed atakami, a pełny koszt wysyłki pokrywamy my. Zdajemy sobie sprawę, że wybór ulotek lub wizytówek może być bardzo trudny, dlatego zapewniamy możliwość zamówienia u nas produktów z wysokiej jakości projektem sporządzonym przez naszego profesjonalnego grafika! Jeśli masz wątpliwości lub pytania – nasz dział Pomoc lub Biuro Obsługi Klienta z przyjemnością odpowie i doradzi. Wszystko w przyjaznych i prostych formach jak czat, mail oraz rozmowa telefoniczna.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby przetestować jakość naszego wydruku i zamówić plakaty, katalogi, ulotki, menu, tapety, metki i wiele, wiele więcej. Z okazji naszych dwudziestych urodzin, z kodem C169e35fc wydrukujesz 100 sztuk wizytówek klasycznych WI023 z 50% rabatem! Po wpisaniu kodu rabatowego na ostatnim etapie koszyka kwota zamówienia zostanie obniżona automatycznie. Nie wierzysz? To koniecznie sprawdź naszą stronę internetową, a gwarantujemy, że znajdziesz dla siebie coś wyjątkowego!

Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie