WP

Drugi dzień CES 2019. Królują inteligentne roboty i zginany smartfon

Kolejny dzień, kolejne premiery w Las Vegas na targach CES 2019. Uwagę Kuby przykuły przede wszystkim roboty Samsunga, które czytają wiadomości, tańczą, oczyszczają powietrze i obsłużą nas w restauracji. Ale hitem był również "zginalny" smartfon z Chin.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
fbt
fbt (WP.PL, Fot: Jakub Wątor)
WP

Samsung Bot ma metr wysokości robot o obłym kształcie i okrągłej "głowie". "Jest on przeznaczony dla konsumentów w domu. Bot może odczytywać różnego rodzaju informacje – prognozę pogody, wiadomości etc. – ale i… tańczyć lub ćwiczyć jogę. Ma także wbudowane czujniki pozwalające zbadać stan zdrowia użytkownika", pisze Kuba.

Samsung Bot Air przemieszcza się po domu i oczyszcza kolejne pokoje, a Samsung Bot Retail... być może wkrótce zastąpi kelnerów w niektórych restauracjach.

dav WP.PL
Podziel się
WP

Nie mniejsze wrażenie zrobił FlexPai, komórka od mało znanej chińskiej firmy Royolo. "To przełom w świecie smartfonów i pierwsze tego typu urządzenie na świecie. Można je składać „na pół”, donosi z Las Vega Kuba.

dav WP.PL
Podziel się

Pełną relację od Jakuba Wątora, który jest na miejscu w Las Vegas, znajdziecie w tym miejscu. Najważniejsze informacje z CES 2019 znajdziecie na stronie dobreprogramy.pl.

Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP