Drogie nowości HP: tablet ElitePad 900 i laptop EliteBook Revolve

Drogie nowości HP: tablet ElitePad 900 i laptop EliteBook Revolve

Drogie nowości HP: tablet ElitePad 900 i laptop EliteBook Revolve
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.03.2013 11:45, aktualizacja: 20.03.2013 15:31

HP po raz pierwszy w Polsce zaprezentowało nowe urządzenia mobilne skierowane – tablet ElitePad 900 oraz notebook EliteBook Revolve. Urządzenia z racji swoich cen kierowane są raczej do użytkownika biznesowego.

ElitePad 900

HP ElitePad 90. to 10,1 calowy tablet o wadze 0,63 kg i 9,2 mm grubości. Urządzenie zostało wyposażone w procesor Intel Atom Dual Core o taktowaniu 1,80 GHz, zoptymalizowanym pod kątem pracy z systemem Windows 8, a także w dysk SDD eMMC o pojemności do 64 GB.

Notebook wyposażany będzie w procesory Intel Core trzeciej generacji. Zastosowany ekran HD ma przekątną 11,6”, a cały komputer waży 1,3. kg. Ekran pokrywa odporna na uszkodzenia powłoka Corning Gorilla Glass 2, natomiast obudowa jest wykonana w całości z magnezu.

Opcjonalnie Elitebook Revolve może być wyposażony w dysk SSD o pojemności do 25. GB z technologią Intel Rapid Start, który umożliwia przejście w tryb gotowości w czasie zaledwie 5 milisekund. EliteBook Revolve posiada także funkcję dokowania klasy korporacyjnej, która umożliwia szybkie podłączenie ekranu, klawiatury, myszy, dodatkowych portów i drukarki, a także portów WWAN, USB 3.0 i DisplayPort oraz funkcję bezpiecznej łączności NFC. EliteBook Revolve jest wyposażone w rozwiązanie HP Client Security dające ochronę we wszystkich warstwach, w tym zabezpieczenia HP BIOS Protection, Microsoft Defender lub Microsoft Security Essentials, a także wbudowany, certyfikowany układ zabezpieczający TPM do szyfrowania danych.

Cena: od 5.700 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)