Dostał prototyp iPhone'a 6 - chcieli go odkupić za 100 000 dolarów!

Dostał prototyp iPhone'a 6 - chcieli go odkupić za 100 000 dolarów!
Źródło zdjęć: © eBay

07.10.2014 11:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Przedłuż z nami umowę, a może i Ty dostaniesz prototyp iPhone'a 6." Gdybyśmy mieli coś wspólnego z działem reklamy sieci komórkowej Verizon, z pewnością rozważylibyśmy takie hasło.

O całej sprawie wiadomo tylko tyle, ile sprzedający zechciał zdradzić na swojej aukcji internetowej. Przedłużył umowę, chciał iPhone'a 6 i dostał. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby ktoś, gdzieś, przez pomyłkę, zamiast normalnej konsumenckiej wersji, nie wysłał naszemu szczęściarzowi prototypu nowego smartfona Apple. Egzemplarze testowe są zazwyczaj ściśle strzeżoną tajemnicą i prawie nigdy nie trafiają na aukcje internetowe.

Ten jednak znalazł się na eBayu. Dlatego też cena rosła z minuty na minutę, żeby w pewnym momencie przekroczyć 100 tys. dol. (przeszło 300 tys. zł). Tymczasem, zupełnie nieoczekiwanie, aukcja została zakończona z powodu wycofania oferty przez sprzedającego. Jaki był powód - czy ktoś złożył ofertę poza aukcją, czy też Cupertino zablokowało możliwość przeprowadzenia transakcji? Tego na razie nie wiemy. A może Apple postanowiło odkupić swój prototyp?

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Sprawdź, jak będziesz wyglądać za 20 lat

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)