WP

Dodatkowy bagaż za darmo - sprytny sposób na tanie linie

Podróżując samolotem zawsze musimy zwracać uwagę na bagaż, który bierzemy ze sobą. Na pokład możemy zabrać niewielka torbę lub walizkę kabinową o określonej masie - przeważnie nie większej niż 10 lub 15 kg. O ile na kilkudniowy wypad za granicę powinno wystarczyć, o tyle w przypadku wakacyjnego wyjazdu lub wycieczki na zakupy może to być stanowczo za mało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dodatkowy bagaż za darmo - sprytny sposób na tanie linie
(zdjęcie producenta)
WP

Podróżując samolotem zawsze musimy zwracać uwagę na bagaż, który bierzemy ze sobą. Na pokład możemy zabrać niewielką torbę lub walizkę kabinową o określonej masie - przeważnie nie większej niż 10 lub 15 kg. O ile na kilkudniowy wypad za granicę powinno wystarczyć, o tyle w przypadku wakacyjnego wyjazdu lub wycieczki na zakupy może to być stanowczo za mało.

Jeśli bagaż podręczny wliczony w cenę biletu to dla nas za mało, zawsze możemy wykupić dodatkowy bagaż –. rejestrowany. Niestety linie lotnicze każą sobie za niego słono płacić. Jeśli zarezerwujemy go sobie przez stronę internetową, cena biletu zwiększy się średnio o kilkadziesiąt euro. Jeśli na lotnisku, tuż przed odlotem nasz bagaż okaże się niezgodny z obowiązującymi w liniach zasadami (przekroczy dopuszczalną masę lub gabaryty) musimy liczyć się z poniesieniem jeszcze wyższej opłaty za dodatkowy bagaż. Jednak jest bardzo proste wyjście z tej saturacji.

John Power znalazł prosty sposób na ominięcie dodatkowych opłat za bagaż. Podróżując samolotem często zabieramy na pokład kurtkę. W jej kieszeniach bez najmniejszych problemów możemy przewozić dodatkowe rzeczy. Jednak standardowe okrycia nie oferują zbyt wielu schowków, w dodatku nie są one zbyt pojemne. A co powiedzielibyście na kurtkę albo płaszcz z kilkunastoma kieszeniami, które pomieszczą cały nasz nadmiarowy bagaż?

WP

Jaktogo to bardzo praktyczne okrycia wierzchnie dla ludzi, którzy często podróżują tzw. „tanimi”. liniami lotniczymi. Kurtki i płaszcze posiadają mnóstwo pojemnych kieszeni, do których można włożyć naprawdę wiele. Zmieścimy w nich nasze ubrania, książki, smartfona, tablet, komputer itd. Oczywiście wypchaną kurtkę możemy założyc na siebie, tak aby nikt z obsługi lotniska nie miał wątpliwości, że to tylko nasza garderoba. Można też ją złożyć i zamienić w torbę na ramię.

Ubrania z kolekcji Jaktogo są wykonane z lekkiej ale bardzo wytrzymałej tkaniny. Bez problemu można je schować do bagażu podręcznego, a gdy będziemy potrzebować dodatkowej przestrzeni na rzeczy (np. zakupy), wystarczy upchnąć je w pojemne kieszenie. Genialne prawda?

Kolekcja Jaktogo ma udowodnić, że podróżując samolotem tylko głupcy płacą za dodatkowy bagaż. Spryciarze wykorzystują prosty trick, który pozwala zabrać na pokład cały nadmiarowy bagaż, bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Na poniższym nagraniu możemy zobaczyć jak wynalazca Jaktogo przechodzi kontrolę lotniskową podróżując liniami Ryanair.

WP

iPhone 5 w najniższych cenach na polskim rynku. Bez umowy!

Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP