Trwa ładowanie...

Dobra wiadomość dla graczy. W lutym bezpłatny dostęp do PlayStation Plus

Sony wprowadza ofertę dla wszystkich użytkowników PlayStation 4, której nie może przegapić żaden jej posiadacz. Darmowy dostęp do funkcji PlayStation Plus.
Share
Dobra wiadomość dla graczy. W lutym bezpłatny dostęp do PlayStation Plus
Źródło: Materiały prasowe
d348v8l

Oferta będzie dostępna dla wszystkich posiadaczy PS4 i nie będzie wymagać rejestracji. Korzystając z tej okazji, gracze będą mieli możliwość walczyć z przeciwnikami na całym świecie w takich grach jak _ Destiny _, _ Far Cry 4 _, _ Grand Theft Auto V _ czy _ FIFA 15 _. Bezpłatna sieciowa rozgrywka dla graczy pozwoli też członkom PS Plus wypróbować funkcję _ Share Play _. Dzięki niej będą mogli przekazać swój kontroler znajomemu, aby ten pomógł im pokonać wyzwanie, albo zaprosić znajomego do swojej sesji dla wielu osób, nawet jeśli nie posiada on własnej kopii gry.

Oprócz sieciowego dostępu do rozgrywki dla wielu graczy na PS4, członkowie PS Plus mogą też pobrać dwa tytuły miesięcznie na PS4, PlayStation 3 i PlayStation Vita oraz grać w nie tak długo, jak pozostaną członkami – to w sumie 24 gry rocznie na PS4. Wśród ostatnio udostępnionych tytułów na PS4 były takie pozycje jak _ Injustice: Gods Among Us – Ultimate Edition _, czy _ infamous First Light _. Dodatkowo, członkowie PS Plus mogą korzystać z rabatów w PlayStation Store, zyskają dostęp na wyłączność do przestrzeni w chmurze (oraz inne), za kwotę 27 zł miesięcznie. Osoby chcące zaoszczędzić jeszcze więcej, mogą skorzystać z opcji 59 zł za trzy miesiące albo 195 zł za roczną subskrypcję.

d348v8l

Podziel się opinią

Share
d348v8l
d348v8l
Więcej tematów