Trwa ładowanie...

Do sieci wyciekł tytuł VIII części "Gwiezdnych Wojen"!

Premiera kolejnej części Gwiezdnych Wojen zaplanowana została dopiero na 15 grudnia 2017 roku i jak na razie nie wiemy o niej zbyt wiele. Do Sieci jednak wyciekł dzisiaj tytuł filmu. Co prawda nikt z wytwórni Disney nie potwierdził jeszcze, że jest prawdziwy, ale pewnie i tak chcecie go poznać?

Share
Do sieci wyciekł tytuł VIII części "Gwiezdnych Wojen"!
Źródło: via Chip.pl
d2k0yuk

A tytuł brzmi: *Star Wars: Fall of the Resistance. *Po polsku: Gwiezdne Wojny: Upadek Ruchu Oporu. Może jesteśmy nieco nadwrażliwi, ale ten "potencjalny" tytuł VIII epizodu kojarzy nam się z "Imperium Kontratakuje" - źli bohaterowie w natarciu, ruch oporu upada, imperium kontratakuje itd.

Kolejną część "Gwiezdnych Wojen" reżyserować będzie Rian Johnson (ostatni jego film to Looper: pętla czasu), a oprócz znanych twarzy z "Przebudzenia Mocy", w nowych "Gwiezdnych Wojnach" pojawią się m.in Benicio Del Toro, Laura Dern i Kelly Marie Tran.

d2k0yuk

Jeszcze w tym roku pójdziemy do kina na pierwszy "niezależny" film z uniwersum "Gwiezdnych Wojen", czyli "Star Wars: Rogue One", w którym poznamy historię odważnych członków ruchu oporu, którym udało się wykraść plany pierwszej Gwiazdy Śmierci. A że ta historia cofnie nas w czasie do wydarzeń sprzed Nowej Nadziei, to możecie być pewni, że w Rogue One zobaczymy Dartha Vadera.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Czy Android N będzie miał numer 7.0?

d2k0yuk

Podziel się opinią

Share
d2k0yuk
d2k0yuk
Więcej tematów