Do sieci wyciekł tytuł VIII części "Gwiezdnych Wojen"!

Do sieci wyciekł tytuł VIII części "Gwiezdnych Wojen"!
Źródło zdjęć: © via Chip.pl

21.05.2016 16:11, aktual.: 21.05.2016 16:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Premiera kolejnej części Gwiezdnych Wojen zaplanowana została dopiero na 15 grudnia 2017 roku i jak na razie nie wiemy o niej zbyt wiele. Do Sieci jednak wyciekł dzisiaj tytuł filmu. Co prawda nikt z wytwórni Disney nie potwierdził jeszcze, że jest prawdziwy, ale pewnie i tak chcecie go poznać?

A tytuł brzmi: *Star Wars: Fall of the Resistance. *Po polsku: Gwiezdne Wojny: Upadek Ruchu Oporu. Może jesteśmy nieco nadwrażliwi, ale ten "potencjalny" tytuł VIII epizodu kojarzy nam się z "Imperium Kontratakuje" - źli bohaterowie w natarciu, ruch oporu upada, imperium kontratakuje itd.

Kolejną część "Gwiezdnych Wojen" reżyserować będzie Rian Johnson (ostatni jego film to Looper: pętla czasu), a oprócz znanych twarzy z "Przebudzenia Mocy", w nowych "Gwiezdnych Wojnach" pojawią się m.in Benicio Del Toro, Laura Dern i Kelly Marie Tran.

Jeszcze w tym roku pójdziemy do kina na pierwszy "niezależny" film z uniwersum "Gwiezdnych Wojen", czyli "Star Wars: Rogue One", w którym poznamy historię odważnych członków ruchu oporu, którym udało się wykraść plany pierwszej Gwiazdy Śmierci. A że ta historia cofnie nas w czasie do wydarzeń sprzed Nowej Nadziei, to możecie być pewni, że w Rogue One zobaczymy Dartha Vadera.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Czy Android N będzie miał numer 7.0?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)