Dlaczego Twoja firma potrzebuje systemu PLM od SilkPLM?

Dlaczego Twoja firma potrzebuje systemu PLM od SilkPLM?11.07.2022 14:34
Źródło zdjęć: © materiały partnera
Artykuł sponsorowany

Prowadzisz przedsiębiorstwo, które produkuje oraz sprzedaje produkty w kraju i za granicą? Zastanawiasz się, jak możesz usprawnić procesy? W tym artykule dowiesz się, dlaczego Twoja firma potrzebuje systemu PLM oraz dlaczego powinna zdecydować się na usługi oferowane przez firmę, jaką jest SilkPLM. Miłej lektury!

Czym jest system PLM i po co wdraża się go do firm produkcyjnych?

PLM to skrót pochodzący z języka angielskiego - Product Lifecycle Management, który w języku polskim oznacza System Zarządzania Cyklem Życia Produktu. Systemy PLM powstały po to, aby ułatwiać pracę przedsiębiorstw w zakresie wymyślania, tworzenia oraz rozwoju produktów. Dzięki wdrożeniu systemu PLM produkcja oraz łańcuchy dostaw są bardziej efektywne, a co za tym idzie, zmniejsza się ryzyko związane z dodatkowymi kosztami przechowywania materiałów/towarów czy ryzyko przerwania ciągłości dostaw.

Jeśli więc zastanawiasz się nad wprowadzeniem systemu PLM do swojej firmy, nie wahaj się - to rozwiązanie pomoże Ci usprawnić pracę Twoich pracowników, a także procesy produkcyjne i logistyczne! Import produktów nigdy nie był taki prosty. :)

Dlaczego system od SilkPLM jest warty uwagi?

Zdecydowałeś się już na wdrożenie systemu PLM w swojej firmie, ale dlaczego wybór ma paść akurat na SilkPLM? Jeśli chcesz być pewien, że Twoje dane są bezpiecznie przechowywane i nie są narażone na możliwość utraty przy awarii komputera bądź nośnika danych, to SilkPLM idealnie wpisuje się w Twoje potrzeby. Oprogramowanie oparte jest na wirtualnej chmurze, która zapewnia dostęp do danych z każdego urządzenia, w każdym możliwym miejscu - dzięki temu kontakt z innymi działami/filiami Twojej firmy czy kontrahentami jest zdecydowanie łatwiejszy. 

Ponadto informacje na temat produktów przekazywane są w czasie rzeczywistym, co usprawnia pracę pracowników, a Ty nie musisz się martwić o przerwanie łańcuchów dostaw czy nadmierne stany magazynowe. Dzięki zaawansowanym funkcjom systemu pozwalasz sobie na wyprzedzenie konkurencji i uzyskanie przewagi na rynku. Sprawdź, co możesz zyskać dzięki Silk PLM - skontaktuj się!

Ile kosztuje system PLM?

Koszt wdrożenia systemu PLM w Twojej firmie zależy od wielu aspektów. Są to m.in.:

 • wielkość firmy
 • ilość procesów, które realizowane są w Twojej firmie
 • średniej ilości realizowanych zamówień
 • obecny sposób zarządzania firmą 
 • czas, który będzie niezbędny do przeorganizowania wszelkich danych i informacji
 • indywidualne potrzeby Twojej firmy

Jeśli chcesz poznać koszt wprowadzenia systemu do Twojego przedsiębiorstwa - skontaktuj się z zespołem SilkPLM, który odpowie na Twoje pytania oraz rozwieje wszelkie możliwości.

Z oprogramowania SilkPLM korzystają już Polscy giganci na rynku, więc na co czekasz? Sprawdź ofertę i postaw na rozwój swojej firmy!

Oprogramowanie od SilkPLM - jakie ma zalety?

Wciąż się zastanawiasz? Pozwól, że przytoczymy Ci kilka zalet, z jakimi wiąże się wprowadzenie programu SilkPLM w Twojej firmie. 

 • Oprogramowanie pozwala w przejrzysty sposób kontrolować procesy związane z produkcją Twoich towarów. 
 • Dzięki systemowi SilkPLM sprawnie planujesz oraz implementujesz zmiany w działaniu Twojej firmy.
 • Dostępność wszystkich danych w jednym miejscu pozwala Ci na analizowanie procesów oraz ich modyfikacje tak, aby były one jeszcze bardziej wydajne.
 • System oparty na wirtualnej chmurze pozwala przekazywać wszelkie informacje produktowe w czasie rzeczywistym do Twoich pracowników, działów czy kontrahentów.
 • Nie musisz martwić się o utratę dostępu do danych, ponieważ możesz dotrzeć do nich z każdego dostępnego urządzenia.
 • Organizacja pracy w Twojej firmie zdobywa nowy poziom produktywności i wpływa na efektywność produkcji.

Czy to wszystko nie brzmi zachęcająco? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - sprawdź tutaj.

Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie