Darmowa wypożyczalnia sprzętu foto

Strona głównaDarmowa wypożyczalnia sprzętu foto
17.12.2012 15:23
Darmowa wypożyczalnia sprzętu foto
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Samsung i blogerzy z serwisu Podróżniccy otwierają dla polskich podróżników bezpłatną wypożyczalnię sprzętu foto-wideo. Urządzenia w pierwszej kolejności otrzymają osoby, które poza odkrywaniem nowych miejsc, planują wnikać głębiej, poznawać oryginalne kultury, społeczności i ich zwyczaje. Dla inicjatorów akcji liczy się entuzjazm i nietuzinkowe podejście do odkrywania świata.

Blogerzy prowadzący serwis Podróżniccy czyli Ania i Jakub Górniccy, rozwijają z firmą Samsung projekt, którego celem jest wspomaganie młodych polskich podróżników. Wielu ludzi chce zwiedzać świat i dzielić się swoimi przeżyciami z innymi, ale sami nie mogą wyposażyć się w dobrej klasy sprzęt foto-wideo, pozwalający rejestrować przygody oraz umieszczać relację w internecie i serwisach społecznościowych.

W wypożyczalni Samsung i Podróżnickich są w tej chwili dostępne dwa modele kamer: HMX-W35. oraz HMX-QF20. Młodzi podróżnicy mogą zgłaszać zapotrzebowanie na sprzęt bezpośrednio do Podróżnickich przez ich stronę. Decyzję o przyznaniu sprzętu podejmą Ania i Kuba oraz poinformują o tym zainteresowanych, następnie Samsung wypożycza wymarzony sprzęt na wyprawę. Pierwsze decyzje odnośnie przyznania kamery zostaną podjęte na początku 2013 r.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)