Darmowa pizza i 570 000 ZŁ do wgrania - tylko podczas HackYeah!

Darmowa pizza i 570 000 ZŁ do wgrania - tylko podczas HackYeah!03.12.2021 17:39
Źródło zdjęć: © materiały partnera
Informacja prasowa

Czym jest HackYeah? To hackathon, czyli maraton programowania skierowany do programistów, podczas którego stają przed zadaniem rozstrzygnięcia określonego problemu i stworzenia rozwiązania na dany temat.

ZADANIA

W tym roku uczestnicy mogą zmierzyć się z dziesięcioma wyzwaniami. Dwie pierwsze kategorie to Zdrowie Psychiczne oraz Gaming. Ciekawe połączenie, prawda? A to nie wszystko! Uczestnicy mogą też wziąć udział w jednym z tasków partnerskich, w których do przygotowania jest np. aplikacja do dzielenia się akcesoriami dla zwierząt czy wyszukiwarka pozwalająca odkryć historię Polski. Do wygrania są naprawdę duże sumy! Więcej informacji: https://hackyeah.pl/#tasks

KIEDY

Tegoroczna edycja HackYeah powered by GovTech odbędzie się w dniach 10-12 grudnia w innowacyjnej formie hybrydowej. Uczestniczyć można stacjonarnie w katowickim Spodku lub online, z dowolnego miejsca na świecie.

W Katowicach organizatorzy zapewniają bezpieczny reżim sanitarny (testy + szczepienia), pyszną pizze oraz miejsce do spania.

Kto może wziąć udział?

Każdy kto ma chęć stworzyć innowacyjne rozwiązanie, które przyniesie "lepsze jutro". Wystarczy wybrać jedną z kategorii oferowanych przez organizatorów oraz Partnerów wydarzenia i walczyć o nagrody.

Uczestnicy offline i online będą mieli dostęp do tych samych zadań i wyzwań.

Bilety online są darmowe, na miejscu kosztują 99 zł, a cały zysk jest przeznaczony na cele charytatywne - wspieranie edukacji informatycznej dzieci z biednych rodzin.

Więcej informacji na stronie: https://hackyeah.pl

"My mamy dla Was 10 darmowych biletów do Katowic. Kod: WP_BIERE_HY_10"

Źródło zdjęć: © materiały partnera
Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie