Czwartek dniem zmian w zarządzie Plusa

Czwartek dniem zmian w zarządzie Plusa06.09.2007 17:44

Czwartek był bardzo gorącym dniem jeśli chodzi o szczyty władzy Polkomtela (Plus, Sami Swoi). Z pracą pożegnało się dwóch członków zarządu operatora.

Czwartek był bardzo gorącym dniem jeśli chodzi o szczyty władzy Polkomtela (Plus, Sami Swoi). Z pracą pożegnał się Mirosław Bielicki, wiceprezes zarządu, dyrektor ds. operacyjnych (formalnie złożył rezygnację). Mirosław Bielicki był wieloletnim pracownikiem Polkotmela. Wielu uważało, że zna tę firmę jak własną kieszeń, bo był obecny przy jej powstawaniu. Zastąpi go Konrad Gwidon Kobylecki.

Z kolei z funkcji członka zarządu i dyrektora ds. marketingu i zarządzania relacjami z klientem odwołany został Piotr Gaweł. Co ciekawe jeszcze w miniony wtorek Piotr Gaweł prowadził konferencję prasową Plusa nt. nowych „elastycznych”. taryf dla firm. Nic nie zwiastowało jego rychłego odejścia. Warto przypomnieć, że ok. miesiąc temu ze stanowiskiem pożegnał się Jarosław Bauc, były już prezes zarządu operatora. Zastąpił go Adam Glapiński, eks senator PiS.

Z kronikarskiego obowiązku podamy jeszcze, że także dziś w skład rady nadzorczej powołano Iana Graya, rekomendowanego przez Vodafone Group Plc, oraz Henrika Scheinemanna, rekomendowanego przez TDC Mobile International A/S. Nowi członkowie zastąpili Davida Jonesa oraz Carstena Dyrupa Revsbecha.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)