inne
19-02-2008 (08:32)

Czasoumilacz - nowa usługa w Plusie

Plus wprowadził usługę <i>Czasoumilacz</i>, która umożliwia ustawienie własnego sygnału wołania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czasoumilacz - nowa usługa w Plusie
(WP.PL)

W ramach usługi zamiast standardowego sygnału oczekiwania (biip biip), który słyszą osoby oczekujące na połączenie z Tobą, można ustawić muzykę, dźwięk lub własne nagranie. Usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów oraz użytkowników Simplusa i Mixplusa. Czasoumilacz to analogiczna usługa jak Halo Granie w Orange, erowe Granie na Czekanie czy też Muzyka na Czekanie w Play.

Miesięczny abonament za usługę wynosi 2 zł. Utwory można kupić od 1 zł do 3 zł. Opłata za nagranie własne wynosi 2,50 zł. Opłatę za dźwięk płaci się raz w momencie jego pobrania do swojego konta. Potem można przypisywać utwór nieskończoną ilość razy różnym dzwoniącym bez dodatkowych opłat.

W ramach promocji, wszyscy abonenci, użytkownicy i użytkownicy MixPlus, którzy aktywują Usługę do 30 kwietnia zostaną zwolnieni z trzech kolejnych opłat miesięcznych za korzystanie z usługi.
W przypadku użytkowników Simplus od 19. lutego uruchomienie usługi oraz bezpłatne korzystanie z niej przez okres 3 miesięcy następuje razem z aktywacją numeru. Plus aktywuje usługę ustawiając bezpłatny utwór jako sygnał wołania.

Usługę można uruchomić na stronie www.czasoumilacz.plus.pl .

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.