ycipk-4hchtv

"Cyberpunk 2077". Keanu Reeves jako Johnny Silverhand w "Metal Gear Solid 5"

Dla tych, którzy nie mogą doczekać się premiery "Cyberpunk 2077" właśnie został udostępniony mod do "Metal Gear Solid 5", w którym możemy się wcielić Keanu Reevesa jako Johnnego Silverhanda – jednego z ważniejszych bohaterów najnowszej gry CD Project RED.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Keanu Reeves jako Johny Silverhand z "Cyberpunk 2077" pojawił się w "Metal Gear Solid 5"
Keanu Reeves jako Johny Silverhand z "Cyberpunk 2077" pojawił się w "Metal Gear Solid 5" (Materiały prasowe)
ycipk-4hchtv

Najnowsza modyfikacja, która została udostępniona na stronie NexusMods umożliwia zmianę wyglądu Snake’a z "Metal Gear Solid 5" w jedno z wcieleń Keanu Reevesa. Do wyboru mamy skórkę Johna Wicka lub Johnnego Silverhanda z "Cyberpunk 2077". W drugim przypadku możemy dodatkowo wybrać, czy bohater ma mieć metalową rękę oraz okulary.

Skórka z moda zmienia oczywiście jedynie wygląd postaci, a głos czy umiejętności i zachowania zostają takie same. Niemniej jednak zdaje się, że Keanu Reeves świetnie prezentuje się, jako również jako Snake.

Keanu Reeves jako Johnny Silverhand w "Metal Gear Solid 5" Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-4hchtv

W "Cyberpunk 2077" Keanu Reeves wciela się w postać muzyka, bojownika o wolność, który jest w stanie poświęcić wiele (w tym własne życie), by zrealizować swoje cele. Dużo o postaci Johnego Silverhanda udało nam się dowiedzieć podczas wywiadu udzielonemu naszej redakcji przez Mateusza Tomaszkiewicza ze studia CD Projekt RED.

Zobacz także: Cyberpunk 2077: Oto, czego dowiedzieliśmy się z dotychczasowych relacji

Przypominamy, że premiera "Cyberpunk 2077" na konsole Xbox One, PS4 i PC będzie miała miejsce 16 kwietnia 2020. Nie są znane jeszcze wymagania sprzętowe dla PC, ale twórcy potwierdzili, że gra będzie działać płynnie i wyglądać świetnie na konsolach, a optymalizacja jest dla nich priorytetem.

ycipk-4hchtv

Jednak Keanu Reeves pojawi się również w innej grze. Zapowiedziano jakiś czas temu "John Wick Hex", turową strategię opartą na serii filmów. Skórka Johna Wicka pojawiła się również w grze "Fornite".

Polub WP Tech
ycipk-4hchtv
ycipk-4hchtv
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4hchtv