Creative WP‑450: bezprzewodowe słuchawki z zestawem słuchawkowym GSM

Creative WP-450: bezprzewodowe słuchawki z zestawem słuchawkowym GSM
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

14.02.2012 10:49, aktual.: 14.02.2012 13:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na polski rynek wchodzą właśnie topowy model bezprzewodowych słuchawek, model WP-450. Nowy model posiada wbudowany „niewidzialny mikrofon” stanowiący uzupełnienie telefonów iPhone, Blackberry i Android oraz innych urządzeń, np. takich jak iPod.

Urządzenie jest tak skonstruowane, iż po zakończeniu rozmowy telefoniczne, za pomocą jednego naciśnięcia funkcji odbioru rozmowy, użytkownik powraca do trybu słuchania muzyki. Słuchawki Creative WP-45. obsługują kodek aptX poprzez technologię Bluetooth, dzięki czemu dźwięk uzyskany z kompatybilnych urządzeń stereo powinien być bardzo dobrej jakości.Dodatkowo, składana konstrukcja słuchawek WP-450 zapewnia ich łatwe przechowywanie i przenoszenie.

Sam mikrofon wyposażono w funkcje tłumieniem szumów i funkcje poprawy głosu, które zapewniają wyraźne rozmowy głosowe w hałaśliwym otoczeniu.

Na jednym ładowaniu - według deklaracji producenta - słuchawki są w stanie pracować przez 8. odtwarzając muzykę, lub przez 9h jako zestaw słuchawkowy. Samo ładownie urządzenia odbywa się poprzez port USB.

Sugerowana cena detaliczna słuchawek Creative Wp-450 wynosi 499 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)