Trwa ładowanie...
d3t0nfk
CHIP

Cortana w wersji dla Androida zastąpi w pełni Google Now

Zapewne wielu z was bawi się już nowym Windowsem 10 (albo próbuje wyłączyć wszystkie usługi Microsoftu, które odpowiedzialne są za zbieranie danych o użytkownikach) i zdążyło wyrobić sobie o nim opinię. Przypominamy, że to jeszcze nie koniec innowacji, które pojawią się w dziesiątce. Jest chociażby Cortana - asystent głosowy Microsoftu, który pozwoli nam na wygodniejszą obsługę systemu. Nawet, jeśli ten system to Android.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cortana w wersji dla Androida zastąpi w pełni Google Now
(The Verge via Giznet.pl)
d3t0nfk

Jest jeszcze Cortana - asystent głosowy Microsoftu, który pozwoli nam na wygodniejszą obsługę systemu. Nawet, jeśli ten system to Android.

Microsoft nie zwalnia tempa, z jakim asystent głosowy Cortana rozwijany jest w wersji na Androida. Niestety, mówimy tu nadal o wersji beta, oficjalnie niedostępnej dla polskich użytkowników, jednak jej nowa funkcjonalność z pewnością warta jest opisania.

W wersji 1.0.0.204. Microsoft umożliwił Cortanie zastąpienie natywnego, androidowego asystenta - Google Now. Z pewnością wiecie, że jednym z najszybszych sposobów na wywołanie Google Now, jest przytrzymanie przycisku Home. Od teraz, wykonując tę akcję można wywołać Cortanę. Zintegrowaną z naszym systemem na desktopie/laptopie. Jest to genialny krok ze strony Microsoftu - ciekawe tylko jak zareaguje Google. W przeszłości gigant z Mountain View potrafił być nieco złośliwy jeśli chodzi o aplikacje Google'a działające na Windows Phone. Jak zareaguje na konkurencję na własnym podwórku?

d3t0nfk

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Z Windows 7 na Windows 10... niechętnie

d3t0nfk

Podziel się opinią

Share

d3t0nfk

d3t0nfk
Więcej tematów