ycipk-19382q
Gadżety

Contigo West Loop - kubek termiczny, który nie uroni ani kropli

Jeśli uwielbiasz kawę do tego stopnia, że masz chęć zabrać ją ze sobą wszędzie – kubek Contigo West Loop może stać się twoim ulubionym naczyniem. Kubek o pojemności 470 ml wykonany jest w technologii próżniowej, dzięki czemu utrzymuje wysoką temperaturę płynu nawet przez 4 godziny. Jeśli zdecydujemy się nalać tam zimny napój – czas ten wydłuży się do 12 godzin.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
kubek termiczny Contigo
kubek termiczny Contigo (Materiały prasowe)
ycipk-19382q

*Jeśli uwielbiasz kawę do tego stopnia, że masz chęć zabrać ją ze sobą wszędzie – kubek Contigo West Loop może stać się twoim ulubionym naczyniem. *

Nowoczesne wzornictwo i wiele ciekawych kolorów wykończenia przyciągają wzrok, jednak to co najważniejsze kryje się wewnątrz. Kubek o pojemności 47. ml wykonany jest w technologii próżniowej, dzięki czemu utrzymuje wysoką temperaturę płynu nawet przez 4 godziny. Jeśli zdecydujemy się nalać tam zimny napój – czas ten wydłuży się do 12 godzin.

kubek termiczny Contigo (fot. Materiały prasowe)
Podziel się
ycipk-19382q

Kubki wyposażone są w chroniony patentem mechanizm Autoseal, który skutecznie zapobiega wyciekaniu napojów. Aby się napić, trzeba przyciskiem zwolnić blokadę, która po jego puszczeniu automatycznie się zamyka. Nie ma więc możliwości rozlania płynu kiedy przewrócimy lub upuścimy kubek. Cena jaką trzeba za niego zapłacić to 13. zł.

kubek termiczny Contigo (fot. Materiały prasowe)
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-19382q

ycipk-19382q
ycipk-19382q