Co nowego Orange przynosi

Co nowego Orange przynosi

03.09.2007 18:05

Po Playu także Orange postanowił odświeżyć swoje taryfy. Tym razem nowości dotyczą oferty na kartę – POP.

Po Playu także Orange postanowił odświeżyć swoje taryfy. Tym razem nowości dotyczą oferty na kartę –. POP. Operator zaproponował stawkę 65 gr. za minutę połączenia, 20 gr. za SMS i MMS w standardzie. Ponadto dostępne będą także stawki promocyjne - 5 gr. za minutę i SMS-y w cenie 0,5 gr., a także preferencyjne stawki 10 gr. za minutę i 3 gr. za SMS do trzech wybranych numerów w sieci Orange.

Jeśli chodzi o startery to Orange zaproponował: „1. złotych za 5 złotych” i „20 proc. extra przy doładowaniach”. W ramach oferty dostępne będzie sekundowe naliczanie. Nowa oferta jest dostępna dla wszystkich od 3 września. Można z niej skorzystać kupując starter lub wysyłając SMS o treści „OPOP” pod numer 1112.

To nie jedyna nowość od Orange. Od 3 września firma poszerzyła asortyment telefonów, między innymi o telefony Samsung F30. i Sony Ericsson W880i i znacznie obniżyła ceny innych modeli. Również od 3 września, Orange zmienił ofertę sprzedaży ratalnej. Będzie w niej można skorzystać z form kredytowania zakupów, w systemie rat 3 x 0 proc., czyli 0 proc. odsetek, 0 proc. prowizji i 0 proc. pierwszej wpłaty. Do wyboru będą dwie opcje: raty 0 proc. na 10 miesięcy dla kredytu o łącznej wartości, co najmniej 99 zł z VAT, oraz raty 0 proc. na 10 lub 20 miesięcy przy kredycie o łącznej wartości, co najmniej 999 zł z VAT.

Kolejna promocja nosi nazwę „Gwarancja dobrej ceny”. Jeśli w dniu zakupu, klient znajdzie w innym sklepie taki sam telefon dostępny na raty w niższej cenie, Orange zwróci mu różnicę w cenie. Będzie nią objęty każdy telefon dostępny na raty wraz z promocyjną ofertą „Co za numer”. To oferta dostępna dla klientów Orange, którzy kupują telefon na raty i wybiorą aktywację w ofercie Nowy Twój Plan lub Nowy Twój Mix. Opłata aktywacyjna w ofercie „Co za numer”. w Nowym Twoim Planie wynosi tylko 1 zł. Z promocji mogą również skorzystać klienci przedłużający umowę w ramach oferty utrzymaniowej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)