Co nowego Orange przynosi

03.09.2007 18:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po Playu także Orange postanowił odświeżyć swoje taryfy. Tym razem nowości dotyczą oferty na kartę – POP.

Po Playu także Orange postanowił odświeżyć swoje taryfy. Tym razem nowości dotyczą oferty na kartę –. POP. Operator zaproponował stawkę 65 gr. za minutę połączenia, 20 gr. za SMS i MMS w standardzie. Ponadto dostępne będą także stawki promocyjne - 5 gr. za minutę i SMS-y w cenie 0,5 gr., a także preferencyjne stawki 10 gr. za minutę i 3 gr. za SMS do trzech wybranych numerów w sieci Orange.

Jeśli chodzi o startery to Orange zaproponował: „1. złotych za 5 złotych” i „20 proc. extra przy doładowaniach”. W ramach oferty dostępne będzie sekundowe naliczanie. Nowa oferta jest dostępna dla wszystkich od 3 września. Można z niej skorzystać kupując starter lub wysyłając SMS o treści „OPOP” pod numer 1112.

To nie jedyna nowość od Orange. Od 3 września firma poszerzyła asortyment telefonów, między innymi o telefony Samsung F30. i Sony Ericsson W880i i znacznie obniżyła ceny innych modeli. Również od 3 września, Orange zmienił ofertę sprzedaży ratalnej. Będzie w niej można skorzystać z form kredytowania zakupów, w systemie rat 3 x 0 proc., czyli 0 proc. odsetek, 0 proc. prowizji i 0 proc. pierwszej wpłaty. Do wyboru będą dwie opcje: raty 0 proc. na 10 miesięcy dla kredytu o łącznej wartości, co najmniej 99 zł z VAT, oraz raty 0 proc. na 10 lub 20 miesięcy przy kredycie o łącznej wartości, co najmniej 999 zł z VAT.

Kolejna promocja nosi nazwę „Gwarancja dobrej ceny”. Jeśli w dniu zakupu, klient znajdzie w innym sklepie taki sam telefon dostępny na raty w niższej cenie, Orange zwróci mu różnicę w cenie. Będzie nią objęty każdy telefon dostępny na raty wraz z promocyjną ofertą „Co za numer”. To oferta dostępna dla klientów Orange, którzy kupują telefon na raty i wybiorą aktywację w ofercie Nowy Twój Plan lub Nowy Twój Mix. Opłata aktywacyjna w ofercie „Co za numer”. w Nowym Twoim Planie wynosi tylko 1 zł. Z promocji mogą również skorzystać klienci przedłużający umowę w ramach oferty utrzymaniowej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)