Trwa ładowanie...
d27y8cg
Gadżety

Cloud and Co - designerski nawilżacz powietrza

Od urządzeń AGD wymagamy przede wszystkim funkcjonalności. Ich uroda schodzi zwykle na dalszy plan. Cloud and Co może spokojnie stać „na widoku”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cloud and Co - designerski nawilżacz powietrza
(Materiały prasowe)
d27y8cg

Nawilżacz powietrza to urządzenie, które coraz częściej gości w naszych domach. Zbyt suche powietrze powoduje ogólny dyskomfort i przyczynia się do powstawania wielu schorzeń i alergii. Właściciele nawilżaczy rzadko jednak stawiają je w widocznym miejscu –. i nic dziwnego, bo zazwyczaj nie stanowią one ozdoby mieszkania. Inaczej jest z nawilżaczem Cloud and Co.

Jest to urządzenie proste i przyjemne dla oka, o eleganckim designie. Powłoka została wykonana z matowego plastiku z wytworzoną z żywicy powierzchnią antybakteryjną, zaś podstawa jest szklana. We wnętrzu urządzonym w nowoczesnym stylu może stać się wręcz ciekawą ozdobą.

Cloud and Co nie tylko jednak dobrze wygląda, jest również funkcjonalny. Sprawi, że powietrze będzie przyjemnie rześkie i ulży przesuszonym śluzówkom. Urządzenie ma pojemność pół litra i waży pół kilograma. Po napełnieniu zasilany przez USB gadżet działa 1. godzin. W sprzedaży pojawi się na początku lipca, niestety na razie tylko w Japonii.

d27y8cg

Podziel się opinią

Share

d27y8cg

d27y8cg
Więcej tematów