Trwa ładowanie...
d10tkpf

Ciężarówka z kaczkami wpadła do rowu. Ptaki zaczęły uciekać

Ciężarówka przewożąca kaczki przewróciła się i wpadła do rowu. Z pojazdu wydostały się ptaki i zaczęły uciekać w różnych kierunkach. Zwierzęta pomagali wyłapywać strażacy. W związku ze zdarzeniem pojawiły się utrudnienia na drodze krajowej 11.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek na drodze krajowej 11
Wypadek na drodze krajowej 11 (facebook/oborniki24.pl, Fot: Gmina Suchy Las)
d10tkpf

Do zdarzenia doszło około godziny 5:00 na drodze krajowej 11 na odcinku Oborniki-Poznań w miejscowości Chludowo. Po tym jak ciężarówka wpadła do rowu, trasa została zamknięta i wytyczono objazd przez pobliską stację benzynową.

- Strażacy odebrali zgłoszenie o ciężarówce, która przewróciła się na pobocze drogi w Chludowie. Pojazd przewoził 8,5 tony żywych kaczek - mówi dyżurny wielkopolskich strażaków.

d10tkpf

Część transporterów z kaczkami wypadła z ciężarówki, w efekcie czego ptaki wydostały się na wolność. Niektóre z nich zaczęły uciekać w różnych kierunkach, inne krążyły wokół pojazdu. Z jezdni pomagali wyłapywać je strażacy. Dwie osoby, które znajdowały się wewnątrz tira nie doznały żadnych obrażeń. Kaczki nie miały tyle szczęścia, część z nich padła.

Na miejscu pracowało siedem zastępów straży pożarnej, dźwig oraz holownik. W związku z wypadkiem przejazd w kierunku Poznania był utrudniony do około 10:30.

Zobacz także: Black Friday 2019. Nie daj się oszukać w Czarny Piątek

d10tkpf

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

d10tkpf

d10tkpf
Więcej tematów