Qaqwqwrqw

Choinka z Wi-Fi. To będzie hit roku 2017

Na popularnym serwisie wykop.pl pojawił się wpis o choince z Wi-Fi. Użytkownik pzygmunt otrzymał prezent od jednej z firm produkujących sprzęt oparty o technologię SUPLA. Postanowił urządzić konkurs i rozdaje całkiem ciekawy gadżet.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Choinka z Wi-Fi. To będzie hit roku 2017
(Youtube.com)
Qaqwqwrqw

Choinka z Wi-Fi to hasło na miarę XXI wieku. Chodzi o przedłużacz do lampek choinkowych, którym można sterować przez smartfon. Dzięki wbudowanemu Wi-Fi łączymy się ze smartfonem korzystając z aplikacji SUPLA i leżąc na kanapie sterujemy oświetleniem na choince.

Czym właściwie jest SUPLA? To system automatyki budynkowej. Dzięki niej można sterować między innymi oświetleniem, zamykać czy otwierać bramy, zarządzać urządzeniami RTV i AGD, a nawet kontrolować temperaturę w danych pomieszczeniach. Z tych wszystkich funkcji możemy korzystać poprzez smartfon czy tablet. Potrzebujesz jedynie sieci Wi-Fi lub LAN. Aplikacja jest całkowicie darmowa.

Jak wygląda to w praktyce, możecie zobaczyć na tym nagraniu:

Qaqwqwrqw

Do rozdania jest 45 sztuk niesamowitego gadżetu. Codziennie, aż do 22.12.2017 jedna osoba będzie mogła wygrać jeden egzemplarz. Życzymy szczęścia!

Polecamy też obejrzeć stronę projektu SUPLA

Polub WP Tech
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw