Trwa ładowanie...
d4l1l6t
Gadżety

CES 2016: Pierwsza na świecie seria telewizorów QUHD

TCL, jeden z największych na świecie producentów telewizorów, pokazał na targach CES 2016 pierwszy na świecie telewizor QUHD z linii Xclusive.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
CES 2016: Pierwsza na świecie seria telewizorów QUHD
(Materiały prasowe)
d4l1l6t

QUHD TV to produkt kategorii high-end, wyposażony w technologie przetwarzania obrazu takie jak Quantum Dot, Local Dimming oraz HDR, jak również najlepsze technologie w dziedzinie rozrywki. Telewizory QUHD to nowa generacja produktów, ze szczególnym wykorzystaniem technologii Local Dimming, dzięki której odległość optyczna jest zredukowana do 5mm, co sprawia, że seria Xclusive to najcieńsze na rynku telewizory Quantum Dot. Dodatkowo, wykorzystanie technologii Dolby Vision HDR, używanej w produkcji filmowej, ma zapewnić naturalne kolory i bogatszą paletę barw.

Dzięki technologii wyświetlania HDR oraz rozdzielczości QUHD, telewizor dostarcza szerokiej palety barw, bardziej realistyczne kolory, a także jaśniejsze podświetlanie oraz większy kontrast. Urządzenie posiada głośniki Harman/Kardon, który już od dłuższego czasu konstruuje dedykowane systemy nagłośnień dla telewizorów.

Nowy model 65’’. TCL Xclusive (U65S9906) będzie dostępny w Europie w drugiej połowie 2016.

d4l1l6t

Podziel się opinią

Share
d4l1l6t
d4l1l6t
Więcej tematów