Trwa ładowanie...
d3sbhgv

CES 2016: Nowe pralki i suszarki z wbudowanym systemem Amazon Dash

Znany producent sprzętu gospodarstwa domowego, firma Whirlpool, opracował nową linię inteligentnego AGD, który będzie współpracował z systemem Dash Replenishment Service, należącym do Amazonu. Dzięki temu urządzenia będą samodzielnie uzupełniały zapas, najczęściej używanych detergentów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
CES 2016: Nowe pralki i suszarki z wbudowanym systemem Amazon Dash
(gizmodo.com)
d3sbhgv

Jeszcze do niedawna pralki były stosunkowo prostymi urządzeniami, które wystarczyło włączyć, wybrać odpowiedni program i poczekać aż skończy pracę. Najnowsze modele wyposażane są w rozwiązania, które współpracują z technologiami inteligentnego domu i tym samym zapewniają komunikację z urządzeniami mobilnymi. Dzięki temu możemy zdalnie uruchomić pralkę, zaś po skończonym cyklu, otrzymamy na telefon powiadomienie o konieczności wyjęcia prania.

 (fot. gizmodo.com)
((fot. gizmodo.com))

Już niedługo czeka nas kolejna rewolucja, ponieważ Whirlpool zapowiedział wprowadzenie nowych modeli pralek oraz suszarek, wyposażonych w system Dash Replenishment Service. Rozwiązanie należące do Amazonu, umożliwia zamówienie produktów poprzez jedno naciśnięcie przycisku. Oczywiście urządzenie będzie rejestrować wszystkie cykle prania i na ich podstawie określi, kiedy zapasu płynu do płukania lub proszku, zacznie się nam kończyć. Wówczas pralka wyśle powiadomienie o kończącym się detergencie, zaś użytkownik będzie mógł automatycznie złożyć zamówienie na Amazonie.

d3sbhgv

Nowe urządzenia trafią do sprzedaży jeszcze w tym roku, a kosztować mają po 140. dolarów.

Źródło: Gizmodo

Zobacz także: jak zmienią się zasady zbierania elektrośmieci

_ AG _

d3sbhgv

Podziel się opinią

Share
d3sbhgv
d3sbhgv
Więcej tematów