Trwa ładowanie...
d4a5pmt
Wiadomości

CES 2014: Lenovo i jego konwertowalne komputery Miix 2, Yoga 2 i Flex

Lenovo na CES 2014 pokazał kontynuację swoich produktów opartych o filozofię swobodnego przekształcania urządzeń. Firma pokazała Miix 2 - działający w trzech trybach notebook z odłączanym ekranem, Yoga 2 - rozkładany notebook działający w czterech trybach, a także działające w dwóch trybach notebooki Flex 14D i 15D.
Share
CES 2014: Lenovo i jego konwertowalne komputery Miix 2, Yoga 2 i Flex
Źródło: Materiały prasowe
d4a5pmt

Dziesięcio- i jedenastocalowe modele notebooka Miix 2 zaprojektowane są w oparciu o konstrukcję z odłączanym ekranem, działającą w trybach notebooka, podstawki i tabletu. Yoga 2 kontynuuje konstrukcję notebooka rozkładanego w zakresie 360°, lecz oferuje większą wydajność i jest dostępny w niższych cenach. Nowe modele Flex 14. i 15D stanowią kontynuację pierwszych rozkładanych notebooków Flex. Oferują takie same tryby pracy notebooka i podstawki, ale z procesorami do poziomu czterordzeniowego AMD A6 i grafiką AMD Radeon.

Nowe rozkładane notebooki Flex 14. i 15D oferują korzystny stosunek ceny do wydajności między innymi dzięki procesorom do poziomu czterordzeniowego AMD A6 i karcie graficznej AMD Radeon. Komputery Flex 14D i 15D działają w dwóch trybach: notebooka i podstawki. W zależności od potrzeb mogą być w pełni funkcjonalnymi notebookami, a po obróceniu ekranu o 180° ułatwiają korzystanie z rozrywki.

Dotykowy laptop Lenovo Yoga 2 Pro w świetnych cenach! Kliknij i się przekonaj!

d4a5pmt

Podziel się opinią

Share
d4a5pmt
d4a5pmt
Więcej tematów