ycipk-1vqles

Carrefour wchodzi na Allegro. Dostawa do paczkomatu lub darmowy kurier w opcji Smart

Ok. 3 tys. produktów z sieci Carrefour będzie można zamówić przez Allegro. Mowa nie tylko o ubraniach czy środkach czystości, ale też o żywności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Carrefour będzie sprzedawać na Allegro
Carrefour będzie sprzedawać na Allegro (Materiały prasowe)
ycipk-1vqles

Oferta Carrefour na Allegro, składająca się z ok. 3 tys. produktów (z kategorii Supermarket, Dziecko, Uroda), pozwoli polskim klientom robić codzienne zakupy i otrzymać je z darmową dostawą w ramach Allegro Smart!.

Czytaj też: Używałem Allegro Smart przez rok. Oszczędziłem prawie 500 złotych

Produkty będzie można zamówić kurierem lub też odbierać w sieci ok. 20 tys. punktów. Należą do nich m.in. Paczkomaty, kioski Ruchu, sklepy Żabka czy placówki Poczty Polskiej.

ycipk-1vqles

Zobacz też: Podatek od robota. Tak demokraci chcą zwalczać negatywne skutki automatyzacji

Dzięki ofercie od Carrefour na Allegro pojawi się więcej "produktów szybkozbywalnych". Do nich zalicza się przede wszystkim żywność, w tym szeroki asortyment produktów ekologicznych, a także z tzw. Zdrowej Półki Carrefour, czyli produktów bezglutenowych, bez laktozy, dla diabetyków czy light. Do tego dochodzą kosmetyki, środki czystości, karmy dla zwierząt. W ofercie znajdą się też popularne marki własne Carrefour.

Oferta Carrefour na Allegro pojawi się 8 grudnia.

ycipk-1vqles

Carrefour stawia nie tylko na zakupy w sieci, ale też na samoobsługowe sklepy. Pierwszy z nich stanął w Warszawie. Drzwi otwarte są całą dobę, 7 dni w tygodniu - aby dostać się do środka, wystarczy przyłożyć kartę płatniczą. Na terenie obiektu znajduje się kilka maszyn vendingowych wypełnionych przeróżnymi produktami. Klient samodzielnie wybiera je na ekranie, następnie płaci kartą lub blikiem po czym otrzymuje swoje zakupy. Ceny produktów są droższe od regularnych, przypominając te ze stacji benzynowych.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1vqles

ycipk-1vqles
ycipk-1vqles