Cam‑255D - elektroniczna niania z transmisją wideo

Cam-255D - elektroniczna niania z transmisją wideo

08.03.2011 09:37, aktual.: 04.01.2012 12:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Emmerson wprowadziła na polski rynek nową "elektroniczną nianię” Cam-255D. Urządzenie zapewnia dwukierunkową komunikację - kamera ustawiona dziecięcym pokoju przekazuje obraz do monitora nadzorowanego przez rodziców.

Cam-255. to zestaw złożony z kamery i monitora przekazujących sobie cyfrowej jakości obraz i dźwięk w paśmie 2,4GHz w odległości do stu metrów. Transmisja jest całkowicie wolna od zakłóceń i może odbywać się również w ciemności dzięki trybowi Night Vision. Energooszczędny monitor o przekątnej 2,4 cala wyświetla kolorowy obraz umożliwiając regulację jasności i dźwięku. Kamera, za sprawą ruchomego obiektywu, obejmuje swoim zasięgiem dużą przestrzeń. Na uwagę zasługuje funkcja Sound Trigger umożliwiająca automatyczne włączenie przekazu video i uruchomieniu alarmu po wykryciu dźwięku. Przydatnym rozwiązaniem jest również funkcja Talk, która, umożliwia np. mówienie do dziecka poprzez wbudowany głośnik.

Obraz
© (fot. Emmerson)

W zestawie znajduje się monitor, kamera, akcesoria potrzebne do zamocowania kamery przy łóżeczku, wydajny akumulator NI-MH 160. mAh do zamontowania w monitorze, zasilacze sieciowe 9VDC oraz przewód AV do podłączenia monitora do TV lub innego zewnętrznego ekranu. Monitor może współpracować z trzema kamerami, które można dokupić osobno.

Cena podstawowego zestawu to 549 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)