Trwa ładowanie...
d3lnh49

Była zamrożonym embrionem przez 24 lata. Miesiąc temu się urodziła

To prawdziwy cud w dziedzinie medycyny. W listopadzie urodziło się dziecko z embriona zamrożonego przez 24 lata. To najdłuższy okres, w którym kiedykolwiek znajdował się zarodek, z którego zrodziło się życie. Emma to najlepszy przykład na to, jak rozwinęła się nauka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Emma, która zrodziła się z zamrożonego embriona
Emma, która zrodziła się z zamrożonego embriona (youtube.com)
d3lnh49

Przypadki takich embrionów, zamrażanych i przechowywanych w specjalnych warunkach, aby w przyszłości zrodziły się z nich dzieci, naukowcy określają jako "snowbaby". Emma była najdłużej przechowywanym embrionem w historii. Została zamrożona 14 października października 1992 roku. Zaledwie rok po urodzeniu się jej matki.

Początkowo rodzice Emmy byli zaskoczeni informacją, że ich córka, gdyby urodziła się normalnie, byłaby w podobnym wieku. Jednak teraz, po jej prawdziwym narodzeniu, jej matka Tina mówi, że teraz jej już to nie obchodzi, chce po prostu mieć dziecko.

d3lnh49

W tym roku miał już miejsce jeden wyjątkowy poród. Pewna Amerykanka po przeszczepie macicy z powodzeniem urodziła dziecko. To pokazuje, jak obiecująco rozwija się medycyna dla kobiet z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Zobacz Także: Niesamowity rosyjski pojazd wjedzie wszędzie. Znamy jego cenę

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d3lnh49

d3lnh49
d3lnh49