Boeing i Samsung zaczynają współpracę

Boeing i Samsung zaczynają współpracę
Źródło zdjęć: © Thinkstockphotos

23.10.2012 14:52, aktual.: 23.10.2012 15:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firmy Boeing i Samsung poinformowały o podjęciu współpracy w celu poprawy jakości komunikacji ziemia-powietrze oraz dostarczenia pasażerom bardziej angażującej rozrywki na pokładzie samolotu.

Firmy początkowo zajmą się opracowaniem zaawansowanych technologicznie ekranów i systemów łączności bezprzewodowej. Celem prac będzie polepszenie poziomu rozrywki oraz komunikacji ziemia-powietrze. Z założenia nowe produkty i rozwiązania mają być lżejsze i bardziej energooszczędne. Ponadto firmy rozważają możliwość współpracy przy projektach dotyczących wydajności i mobilności pracowników firmy Boeing, którzy będą wykorzystywać obecne oraz przyszłe produkt i rozwiązania firmy Samsung w urządzeniach mobilnych.

_ Branża lotnicza to jedno z najbardziej złożonych i wyrafinowanych środowisk biznesowych, które każdego dnia służy milionom pasażerów i pracowników. Wykorzystamy nasze doświadczenie w dziedzinie multimediów i technologii informatycznych, aby zapewnić pasażerom bogatsze, bardziej satysfakcjonujące wrażenia _ - powiedział Bumcoo Cho, starszy wiceprezes grupy Enterprise Business Team w Samsung Electronics.

Współpraca z Samsungiem będzie koordynowana przez Boeing Research & Technology, centralny dział badawczo-rozwojowy firmy Boeing. Organizacja ta skupia się na opracowywaniu przyszłych rozwiązań lotniczych oraz optymalizowaniu żywotności, kosztów, jakości i wydajności bieżących systemów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)