BlueKy - klawiatura i nakładka Smart Cover na iPada

BlueKy - klawiatura i nakładka Smart Cover na iPada28.03.2013 13:46
BlueKy - klawiatura i nakładka Smart Cover na iPada
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Na polskim rynku pojawiła się bezprzewodowa klawiatura BlueKy firmy NotOnlyPC. Urządzenie umożliwia łączenie się z tabletami za pomocą technologii Bluetooth 3.0, a jego zasięg wynosi do 10 metrów.

Dzięki kompaktowym wymiarom klawiatura BlueKy może być również używana jako nakładka do iPada mocowana za pomocą magnesu. Urządzenie pełni wówczas funkcję ochronną i działa jako Smart Cover. Klawiatura wyposażona jest niskoprofilowe klawisze oraz dodatkowe klawisze funkcyjne, które umożliwiają regulowanie jasności ekranu, dostosowywanie głośności czy zarządzanie odtwarzanymi multimediami.

Urządzenie firmy NotOnlyPC wyposażone jest we wbudowaną baterię, którą wystarczy naładować raz w miesiącu. W trybie czuwania klawiatura BlueKy może pozostać nawet przez 6. dni. W górnym panelu umieszczony został również przycisk całkowicie odcinający zasilanie, dzięki czemu możliwe jest dodatkowe zaoszczędzenie energii w przypadku niekorzystania z klawiatury.

Wysuwana podstawka schowana w aluminiowej obudowie umożliwia ustawienie tabletu zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej.

Bezprzewodowa klawiatura BlueKy dedykowana jest użytkownikom iPadów, ale sprzęt może być uzupełnieniem również dla innych tabletów lub komputerów. Urządzenie jest kompatybilne z systemami iOS, Windows Vista, Windows 7. Windows 8 oraz Android.

Cena: 199zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)